Přejít k hlavnímu obsahu

Sedm let od úmrtí milovaného Robina Williamse. Přečtěte si, jak na něj jeho syn dojemně zavzpomínal

Info ikona
robin williams

Ve středu Zak Williams, syn slavného herce Robina Williamse, sdílel na Twitteru upřímnou poctu a napsal, že jeho odkaz je plný „radosti a inspirace“ pro všechny jeho fanoušky a blízké. Přečtěte si dojemný vzkaz, který sdílel.

Syn Robina Williamse, Zak, vzpomíná na svého zesnulého otce při sedmém výročí od jeho úmrtí

Ve středu osmatřicetiletý mladík sdílel na Twitteru upřímnou poctu svému otci a napsal, že jeho odkaz je plný „radosti a inspirace“ pro všechny jeho fanoušky a blízké.

Tati, dnes je to sedm let, co jsi odešel, napsal Zak k fotografii svého otce. „Radost a inspirace, kterou jsi přinesl světu, pokračuje dál ve tvém odkazu, ve tvé rodině, přátelích a fanoušcích, které jsi tak miloval. Žil jsi, abys rozesmíval a pomáhal ostatním lidem. Dnes budu oslavovat tvou paměť. Miluji tě navždy."

 

Minulý měsíc se Zak otevřel o chybné diagnostice svého otce na Parkinsonovu chorobu. Teprve roky po Williamsově smrti bylo zjištěno, že herec paní Doubtfirové měl demenci s Lewyho tělísky, druhý nejčastější typ progresivní demence po Alzheimerově chorobě.

Zak, zastánce duševního zdraví, si sedl s hostitelem Maxem Lugavereem na jeho podcast The Genius Life, aby probral Williamsovu „frustraci“ a nepohodlí před jeho smrtí.

Robin Williams s rodinou

Info ikona
robin williams

 

To, co jsem viděl, byla frustrace,“ řekl Zak o chybné diagnóze svého otce. Oscarový herec se zabil v roce 2014.

Lewyho tělesná demence je typem onemocnění mozku, které ovlivnilo Williamsovo myšlení, paměť a ovládání pohybu, což následně způsobilo „výzvy při výkonu jeho řemesla“, řekl jeho syn v podcastu.

„To, co prožíval, neodpovídalo tomu, co má mnoho pacientů s Parkinsonovou chorobou,“ pokračoval. „Takže si myslím, že to pro něj bylo těžké. Byl tu problém se zaostřováním, což ho frustrovalo, byly problémy spojené s tím, jak se cítil, a také z neurologické perspektivy se necítil dodal,“ dodal: „Byl velmi nepříjemný.“

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.