Přejít k hlavnímu obsahu

Nemůže být šťastnější. Olga Lounová je poprvé maminkou. Jejich první společná fotografie dojímá fanoušky

Zpěvačka Olga Lounová (41) se stala poprvé maminkou. Radostnou novinu oznámila na svém Instagramu a pochlubila se první společnou rodinnou fotografií. Fanouškům prozradila dokonce i jméno.

Netradiční jméno

Zazněla pro mě ta nejkrásnější árie na světě a to z Tvých maličkých úst, napsala krásná zpěvačka a oznámila radostnou novinu. Její dcera nese netradiční jméno: Arianne. Vítej Arianne. Vítej do našich srdcí, kam jsi patřila odjakživa. Vítej do rodiny. Nemohla jsem se dočkat, až Tě budu držet v náručí a přesto mi došla slova, když se tak stalo. Jsi zázrakem, darem a nekonečnou láskou,“ rozněžnila se Olga, která se stala maminkou poprvé ve svém životě.

První rodinná fotografie

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Hvězda seriálu Mentalista se změnila k nepoznání. Z šarmantního muže je zarostlý stařík s vráskami

Představitel seriálového mentalisty, který řeší kriminální případy vždycky po svém, se změnil k nepoznání. Herec Simon Baker (53) vystavil své tělo na pláži a fanoušci jsou v šoku. Podívejte se, jak slavný fešák vypadá.
svetzeny.cz

Ke společné fotografii, která dojímá fanoušci i přátele Olgy mimo jiné napsala: Ty moje holčičko milovaná, udělala jsi mě maminkou a já si jen přeju, ať jsi ta nejšťastnejší bytost ve Vesmíru, dojímá se kráska. A tatínek Ti přeje, ať si tu jízdu pořádně užiješ, protože jestli budeš jen trochu po mamince, tak se nudit nebudeš, zavtipkovala nakonec.

Prozradila nejen jméno, ale i míry

Slavná blondýnka rovnou prozradila fanouškům i to, kolik malá Arianne váží a měří. Arianne 50cm, 3,160 kg, napsala na závěr. I Svět ženy zpěvačce gratuluje!

V galerii si můžete prohlédnout fotografie z těhotenského focení Olgy s partnerem, které měl pod taktovkou oblíbený fotograf Michal Skramusky. 

Těhoteské fotografie Olgy Lounové
Zdroj článku