Přejít k hlavnímu obsahu

Jablko nepadlo daleko od stromu: Dcera Kateřiny Brožové vypadá jako její mladší kopie

Herečka Kateřina Brožová (54) se po delší době ukázala na společenské akci a jako doprovod si zvolila svoji krásnou dceru Kateřinu Tomanovou. Z blonďaté holčičky vyrostla slečna, která by mohla jít rovnou na modelingová mola. V této rodině se krása dědí.

Jaká matka, taková dcera

Kateřina Tomanová byla po boku maminka naposledy vídána jako malá holčička, pozornosti se vyhýbala, co to šlo. Sama v rozhovorech přiznala, že si nepřála být nikde zveřejňována, protože jí pozornost médií vadí. Prozradila rovněž, že ambice jít ve šlépějích své maminky rozhodně nemá.

Dcera Kateřiny Brožové v průběhu let

Sama se nechala slyšet, že pěvecká ani herecká dráha ji rozhodně neláká. Co miluje je jízda na koni. Před lety propadla lásce k parkuru a řadí se mezi české talentované jezdkyně.

Dcera byla její vytoužené miminko

Během těhotenství byla Kateřina Brožová pod drobnohledem médií, avšak pohlaví svého očekávaného miminka nepřiznala, ačkoliv ho věděla od 5. měsíce. Ani porod nebyl úplně pocházka růžovou zahradou-trval 12 hodin! Kateřina si ovšem holčičku vytoužila už když byla malá, a tak se jí sen opravdu splnil.

Dcera hvězdy seriálu Přátelé Courtney Cox oslavila letos 18. narozeniny. Se slavnou mámou jsou jako sestry

Courteney Cox letos oslavila 18. narozeniny své jediné dcery Coco. Odhalila její fotky z mládí, pochlubila se, jak vedle sebe vypadají a prozradila, že na svoji dceru nikdy nedokáže udělat dojet. Jak vypadá dcera slavné herečky, kterou sledují miliony lidí?
svetzeny.cz

Manželství s podnikatelem nevydrželo

V rozhovoru v roce 2000 Kateřina prozradila, že by chtěla mít celkem tři děti, ovšem člověk míní, život mění. Krásná dcera zaplnila její srdce láskou a ty dvě jsou dle sociálních sítí velké kamarádky a mají jedna v druhé oporu. Tatínkem Kačenky je Zdeněk Toman, se kterým byla herečka v manželství v letech 1997–2004. Během rozhovoru při idnes.cz práskla, že „všechny muže jsem opustila ona“. To platí i v případě Tomana.

Zdroj článku