Přejít k hlavnímu obsahu

Eva Burešová ukázala bříško a rozhodla se pomoci maminkám v nesnázích

Info ikona
Eva Burešová

Že má Eva Burešová (28) srdce na správném místě, o tom není pochyb. Rozhodla se pro nečekaný krok a chce tak pomoci maminkám samoživitelkám. Někteří lidé ovšem její rozhodnutí nepřijali s nadšením. Lavina odporných komentářů na sebe nenechala dlouho čekat. Herečka tak musela zakročit. Co na její gesto říkáte vy?

Oblíbená herečka Eva Burešová oznámila, že čeká miminko se šéfkuchařem Přemkem Forejtem. S fanoušky se také podělila o chvíle, kdy s partnerem začali vybírat výbavičku pro své miminko. ‚‚Ahoj, chtěla bych se tady vypsat z nějaké věci, se kterou se nedokážu ztotožnit. Včera jsme si s partnerem projížděli internetové stránky s kočárky a celkově s věcmi pro maminky a jejich miminka. Jsem v šoku kam až se vyšplhaly ceny pro tolik potřebné a naprosto nutné věci jako jsou kočárky, plenky, mlíčka, lahvičky…. Proboha kde na to můžou takový rodiče samoživitelé vzít? Proč tyto věci nejsou každé mamince automaticky dané?,’’ napsala šokovaná Eva a popisuje, jak jim začali chodit nabídky spolupráci poté, co oznámila těhotenství. 

Eva vyzvala firmy, aby začaly pomáhat a sklidila obdiv všech!

‚‚Po našem zveřejnění se mi ozvala spousta firem, kteří by chtěli abychom propagovali jejich věci. Kočárky, kosmetika, plenky. Nedokážu to. Nedokážu přijmout něco, co ostatní maminky potřebuji také a prostě si to z finančních důvodu nemohou pořídit. Proč bych takové věci já, jako někdo s nějakým počtem sledujících měla dostávat zadarmo? Nemohla jsem z toho spát. Bylo mi smutno. Říkám vám zde, že u nás na profilu nic takového nenajdete. Pozor! Nikoho nesoudím za to, že takové propagace dělají. Nikomu doma nesvítím-nevidím do toho. Mluvím čistě za sebe. Já tohle momentálně prostě nedokážu. A tak prosím firmy, které o to zde mají zájem. Ano, ráda vám zpropaguji kočárek…, který od vás zakoupím, pokud jste schopni darovat alespoň 5 kočárků či jiných věcí maminkám, které to štěstí nemají. Tak schválně...,’’ vyzvala Eva firmy a ty neotálely. 

Nikol Leitgeb ukázala dětský pokojíček: Je to jedna velká designová džungle

svetzeny.cz

Tisíce fanoušků Evě psali, jak je úžasná, se srdcem na správném místě, a že by mělo být víc takových jako je ona. Našli ale i tací, kteří se začali rozčilovat a rozpoutávali hádky v komentářích pod příspěvkem. Eva Burešová ovšem odmítla tyto debaty podporovat a udělala rázný krok! ‚‚Milí, vypínám k tomuto příspěvku komentáře. Nelíbí se mi, že někteří i při tomto příspěvku dokážou vyvolávat nenávist vůči jiným rasám, vůči vlastně čemukoliv. Nerozumím vám. Díky všem, kteří příspěvek pochopili, a hlavně těm co to mají stejně a pomáhají, jak se dá a kde se dá.’’

Eva pomáhá dál a fanoušci ji za to milují

Evě se podařilo něco neuvěřitelného a dohodla se s několika firmami o spolupráci, která pomůže maminkám. ‚‚Ozvalo se mi několik firem, kterým se můj nápad líbil a jdou do toho!!! Mám radost a až všechno bude domluvené a připravené, ozvu se vám,’’ napsala Eva ke své nejnovější fotce a fanoušci nešetří chválou a srdíčky.