Přejít k hlavnímu obsahu

Červencový Svět ženy je tady!

Červencový Svět ženy je tady!

Pozor, je tady první letní hlášení! Nové číslo je doslova nabité sluneční energií. Víme, jak pečovat o pleť, co oblékat, jak zabavit děti i kam se vydat za dobrodružstvím.

Svět ženy 7/18 je prodeji od 20. 6. 2018.

Velká transformace. Tu za poslední rok zažila herečka Andrea Růžičková. Po narození synka Tobiáše v jejím životě došlo k mnoha pozitivním změnám a nyní se učí vnímat svět znova a jinýma očima. Při rozhovoru prozradila, jak se jí změnily hodnoty i to,  proč  vypadá, jakoby „vypadla” přímo z reklamy na štěstí.

My ženy jsme empatické a o svých citech dokážeme povídat dlouhé minuty. Jenže máme to chtít i po svém partnerovi? Psychoterapeut Honza Vojtko otevírá pohled do 13. komnaty mužů.

Je čas pozdravit léto. A to klidně po námořnicku! Vsaďte proto na klasickou pruhovanou trojkombinaci bílé, červené a modré.

Možná, že vy dodržujete pitný režim ukázkově, ale co vaše pleť? Nemá náhodou žízeň? Poradíme vám, jak to poznáte a čím pleti prospějete.

Je lepší být na vlnách radosti, nebo si užívat radost ve vlnách? My pro vás máme obojí najednou. Pokud není lenošení na pláži nic pro vás, zkuste s námi paddleboarding nebo surfing. 

Když se neutuchající  vášeň pro cestování spojí s vaší schopností přitahovat trapasy, sice se stanete nezapomenutelnými i daleko za hranicemi, ale zážitky si ponesete celý zbytek života. Přečtěte si střípky z cest naší redaktorky Jany – máte jedinečnou možnost zasmát se na cizí konto.

Je dokázáno, že po třech až pěti letech se z milostného vztahu vytrácí touha. Také se vaší ložnici nevyhnula sexuální rutina? Vraťte do ní vášeň společně s námi.

Prázdninové lenošení dětem nehrozí. Víte, že během letních týdnů mohou mentálně povyrůst daleko více než během školního roku?

Vytáhněte gril! Redaktorka Šárka pro vás připravila skvělé recepty. A nebo se odvažte a letos poprvé se zakousněte do kobylky nebo cvrčka.

Nechybějí ani skutečně příběhy na téma, že láska a přátelství dokážou zázraky. Stačí jen věřit…

Jak se běhá našim čtenářkám aneb náš běžecký projekt stále pokračuje. Přidejte se také a uběhněte s námi svoji „pětku“.

Předplaťte si Svět ženy na celý rok a získejte péči Fytofontana dle vlastního výběru.