Přejít k hlavnímu obsahu

Pierce Brosnan ukázal svůj luxusní dům v Malibu. Nechybí zde bazén se slanou vodou, vodopád nebo vlastní pláž

Hvězdný Pierce Brosnan (68) prodává své luxusní sídlo. Podívejte se, jak vypadá dům za 100 milionů dolarů!

Pierce Brosnan se stále snaží ulovit kupce pro svůj domov v Malibu za 100 milionů dolarů - který má pět ložnic a 14 koupelen - na trh ho uvedl loni v září.

Nemovitost je inspirována bondovkou

Estetika sídla byla inspirována prostředím, kde se natáčela bondovka „Tomorrow Never Dies“ z roku 1997 v Thajsku. V roce 2000 koupil Brosnan po úspěchu svých filmů dva sousední pozemky za dohromady 7,35 milionu dolarů, odhalují záznamy o majetku. 

Dokončení domu trvalo 10 let!

Dokončení jejich současného domu o rozloze téměř 12 500 čtverečních stop trvalo asi deset let. Skládá se z pěti ložnic a 14 koupelen – a je pojmenován „Dům orchidejí“ – nemovitost zabírá zhruba akr na Broad Beach, která je domovem dalších herců včetně Dannyho DeVita a Dustina Hoffmana.

Mohlo by se vám líbit

Nikol Leitgeb ukázala dětský pokojíček: Je to jedna velká designová džungle

Herečka Nikol Leitgeb ukázala dětský pokojíček. Zvolila motiv džungle dle nejnovějších trendů. Nahlédněte do království jejích synů, pokojíček je zařízen moderně a stylově. Zjistěte také, jaké jsou aktuální trendy designu dětských pokojů pro rok 2022.
svetzeny.cz
Zobrazit příspěvek na Instagramu

V tomto domu najdete vše, co na si jen vzpomenete

Hlavní apartmá má rozlohu asi 4 000 čtverečních stop – je větší než mnoho domů – s jeho a její šatnou, uměleckým studiem a rozlehlou terasou s výhledem na oceán. Mezi další prvky patří divadlo, klimatizovaný vinný sklípek pro zhruba 200 lahví vína, posilovna, hudební místnost a lázně.

Bazén se slanou vodou i vodopád

Venku má panství vyřezávané vstupní brány, které si pár přivezl domů přímo z Thajska. K dispozici je venkovní bazén se slanou vodou s vodopádem a prosklenými prostory pro venkovní stolování. Na pozemku jsou vzrostlé palmy, ohniště i plážová cesta.

Havaj je nyní jejich domovem

Pár také nechal přivézt písek, aby si vytvořili svou „vlastní soukromou pláž nad pláží“. Důvod? Aby si jejich děti mohly hrát blízko domu. Brosnan a jeho rodina se přestěhovali na Havaj poté, co jejich nyní dospělé děti vyrostly.