Přejít k hlavnímu obsahu

Máte ve skříni sklenici s rýží? Pokud ne, měli byste to napravit

Info ikona
Rýže

Tento tip šetří čas a peníze: pokud si do šatníku dáte sklenici rýže, obejdete se bez drahých osvěžovačů místnosti. Pojďte se Světem ženy objevit kouzlo rýže v šatníku. Zní to bláznivě, že ano?

Člověk by si myslel, že na nenošeném nebo dokonce čerstvě vypraném prádle nevzniká žádný nepříjemný zápach. Ale pravděpodobně jste už někdy ze svého šatníku vytáhli kousek, který „voněl“, protože se příliš dlouho nenosil. A to se děje častěji, než si myslíte - protože nedostatek místa ve skříni zajišťuje, že vůně i nevůně oblečení je okamžitě přenesena na „sousedy“. Pokud také ukládáte například boty do stejné skříně jako bundy nebo mikiny, je naléhavě zapotřebí osvěžovač vzduchu nebo třeba levandulový vonný pytlík. Vonné doplňky do šatníku mají obvykle jednu nevýhodu: je obtížné „dávkovat“ vůni a v nejhorším případě voní jediná halenka jako celá parfumerie.

Rýže je dokonalým řešením

Naši domácí pomocníci jsou zaručeně uloženi ve vaší kuchyňské lince a stojí jen pár korun: Naplňte sklenici do poloviny nevařenou rýží a poté přidejte několik kapek vaší oblíbené vůně. Může to být éterický olej - nebo několikrát stříkněte z vašeho parfému. Jednou silně protřepejte a máte hotovo. Rýže vstřebá vůni a vy můžete odsypat požadované množství, abyste mohli dávkovat intenzitu vůně přesně tak, aby nebyla ani příliš silná, ani příliš slabá. Pokud zvolíte vůni levandule, kromě vůně se budou držet dál i nežádoucí moli.

Podívejte se na poslední příspěvek Pamely Anderson. Proč opustila sociální sítě?

svetzeny.cz

Týdenní horoskop: Tato znamení by měla tento týden zpomalit, aby se vyhnula katastrofě

svetzeny.cz