Přejít k hlavnímu obsahu

Jak své děti nejlépe připravit do školy nebo školky?

V živé paměti ještě máme distanční výuku z minulých měsíců a dlouhé, několika měsíční „prázdniny“. Jako rodiče se snažíme zařídit do školy, školky vše potřebné a nezapomínáme ani na funkční výbavu imunity našich dětí.

Zařazení pestrého ovoce a zeleniny do jídelníčku, s vyváženou skladbou bílkovin, nenasycených mastných kyselin, cukrů a tuků, dokáže dát správné základy imunity. Ke správné obranyschopnosti můžeme přispět dostatečně dlouhým spánkem a pohybem na čerstvém vzduchu. Pobyt v přírodě a pohyb zvyšuje celkovou odolnost a zlepšuje funkci dýchacích cest a plic. 

Zkuste doplňky stravy

Pokud však máte pocit, že jídelníček vašeho dítka neobsahuje vše, co by měl, je dobré sáhnout po doplňcích stravy. Vhodným řešením je kombinace vitaminů C a D3, selenu a zinku, případně jiných látek podporující přirozenou obranyschopnost organismu. Tyto látky napomáhají vzájemným účinkem posilňovat dobrou funkci imunitního systému.

Užívání vitaminů a minerálů by nemělo být omezené pouze na zimní či podzimní měsíce roku, ale měly by být užívány pravidelně, tedy průběžně. Jak vitaminy a minerály, tak stopové prvky jsou součástí důležitých biochemických cyklů v organismu a představují základ pro udržení mnoha tělesných funkcí pro stavbu tělesných tkání a všeobecně přispívají k ochraně zdraví.

Orientace ve světě vitaminů je pro nás často obtížná a sami netušíme, kterou vhodnou kombinaci si zvolit.

Doplněk stravy Barny´s Kolostrum s beta-glukany je určen pro osoby se zvýšenou potřebou příjmu antioxidantů, pro průběžnou podporu obranyschopnosti po celý rok, v rekonvalescenci, po těžkých fyzických výkonech. Je určen pro děti od 3 let, dospělé i osoby starší věkové kategorie. Obsahuje více kolostra a patentované beta-glukany značky Yestimun®. V současnosti je prokázáno, že kolostrum není jenom látka určená pro novorozence, ale může být člověku prospěšné po celý život. Je totiž bohatým zdrojem životně důležitých složek. Je známo přes 37 různých faktorů imunity bovinního kolostra, mezi které patří: imunoglobuliny, dále laktoferrin, interferon, cytokiny a lymfokiny, lysozym, oligosacharidy, polysacharidy, polypeptidy bohaté na prolin a další. V tomto doplňku stravy je kolostrum standardizováno na min. obsah 30 % imunoglobulinů IgG. Organická forma selenu, zinek a vitamin C, v biologicky dostupnější formě NUTRA-C™, přispívají ke správné funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Imunitní systém je komplexní a právě on rozhoduje o tom, jestli člověk onemocní, do jaké míry a jak se s nemocí vypřádá. Imunitu je vhodné povzbuzovat dlouhodobě, v průběhu celého roku. Organismus je tak připraven odpovědět okamžitou reakcí na invazi nepřátelských protivníků.

Značka Barny´s přináší i další produkty k podpoře imunity a udržení zdraví po celý rok.

Přínosnou kombinací je komplex vitaminů C a D3, selenu a zinku. Tyto prvky napomáhají vzájemným účinkem posilňovat dobrou funkci imunitního systému. Barny's ULTRA-C IMUNO COMPLEX obsahuje kombinaci vitaminů C a D3 v bioaktivní formě. Dále obsahuje organické formy minerálů selenu a zinku v dostatečném množství pro podporu a posílení imunity a pro ochranu buněk před oxidativním stresem.

Pro rychlé nastartování a obnovu imunitního systému nabízíme výjimečnou kombinaci vitaminu C a zinku a rostlinných extraktů ženšenu, Aloe vera a kozince v doplňku stravy VirusBlock forte 

Užívání tohoto produktu je vhodné pro osoby pracující v komunitách, v chladném nebo přechodném období, při náhlých výkyvech venkovních teplot, kdy organismus nevhodně reaguje na tyto změny. Díky obsahu vitaminu C a zinku je jeho užívání vhodné pro mobilizaci imunitního systému a ochranu buněk před oxidativním stresem.

Nepříznivé vnější faktory při oslabené imunitě mohou zapříčinit i nevzhledné puchýřky na rtech. Doplněk stravy Herpenorm™ je kombinace zinku a L-lysinu pro intenzivní péči o vaše rty, když se dostaví první projevy svědění, bodání a pocity napětí v oblasti rtů nebo nosu. Důvod vysoké efektivity spočívá v tom, že HerpeNorm™ obsahuje zinek, který přispívá k dobré funkci imunitního systému. Organizmus se v rozmezí 24-48 hodin postará sám o to, že se puchýřek na rtu oslabí a zevnitř vysuší. Právě díky zinku, který příznivě ovlivňuje dobrý stav pokožky.

InoCell je jeden z nejdůležitějších doplňků stravy v nabídce značky Barny´s. Je obohacen o vitamin C a selen, které podporující normální funkci imunitního systému a jako antioxidanty, jenž chrání buňky před oxidativním stresem, který je jedním z hlavních nepříznivých důsledků civilizačních tlaků.

Rostlinný doplněk stravy dále obsahuje patentově chráněnou směs inositolu a inositolhexafosfátu (IP6), jejich vápenatou a hořečnatou sůl, které se přirozeně vyskytují v  potravě s  vysokým obsahem vlákniny (celá zrna, obiloviny, luštěniny, ořechy, semena a  celozrnné výrobky). Obsažený vápník přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.

Doplněk stravy ACTIValoe® lékárenská aloe je produkt výjimečné kvality v péči o vaše tělo, IMUNITU a zdravý životní styl. Obsažená Aloe podporuje správnou funkci střev, napomáhá dobrému trávení, udržení kontroly tělesné hmotnosti. Dále podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu, přispívá k udržení dobrého stavu pokožky, pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi a přispívá k celkové fyzické pohodě.

Neopomíjejme pravidelné a správné mytí rukou, které je základem ochrany před nákazou.

 

Barnys