Přejít k hlavnímu obsahu

Být ve formě je IN

Jaro je v plném proudu a my můžeme konečně vytáhnout kolo, kolečkové brusle a oprášit tenisky na výlety a běhání. Pokud ale aktivně sportujeme, musíme se pečlivě starat o svoje klouby, jelikož s přibývajícím věkem a fyzickou zátěží ubývá kolagenu v pojivých tkáních jako je chrupavka, kosti, šlachy a vazy. Jak dodat tělu potřebnou kloubní výživu a užívat si dál sportu? To vám prozradíme v následujícím článku.

Co můžete udělat pro zdraví svých kloubů i nyní?
1. Zůstat fyzicky aktivní – zacvičte si doma při videu nebo s aplikací, běžte si zaběhat do přírody či vyjeďte s rodinou na kolo. Zkuste oprášit i rotoped, na který jste posledních pár let jen věšela prádlo.

2. Dodržovat dostatečný přísun vhodných tekutin.

3. Jíst vyváženou stravu bohatou na vitaminy, minerály a stopové prvky – nyní je čas vytáhnout zapomenuté kuchařky a zkoušet nové recepty.

4. Udržet si správnou hmotnost, byť doba přeje uzobávání u televize nebo zajídání stresu čokoládou.

5. Podpořit klouby správnou výživou.

Co můžete udělat dnes, neodkládejte na zítřek

Pokud vás bolí klouby, nemusíte přestávat se svým oblíbeným běháním nebo rušit permanentku na lekce jógy. Zůstat fyzicky aktivní je prospěšné i pro naši psychiku. Pravidelný pohyb je rovněž důležitý pro to, aby klouby zůstaly vyživené a svaly a šlachy, které drží klouby, zůstaly v kondici. Je prokázáno, že nečinnost kloubů vede k rychlejší degradaci kloubní chrupavky.

Doplněk stravy Proenzi ACTIVE je jedinečnou kombinací vysoké dávky hydrolyzovaného kolagenu typu I s nativním kolagenem typu II a s vitaminy a minerály pro zdravé klouby. Unikátní složení Proenzi Active pomáhá kloubům udržovat jejich zdraví a pomáhá vám zůstat v kondici pro aktivní život, je prospěšné i pro vaši pleť, vlasy a nehty a doplňuje věkem se snižující množství kolagenu. Proenzi ACTIVE je ve formě předpřipraveného nápoje s chutí tropického ovoce v malé lahvičce, kterou můžete mít vždy po ruce. Užívejte obsah 1 lahvičky před nebo po fyzické aktivitě a užívejte si aktivní život!

Proč je kloubní výživa důležitá?

Naše klouby nás udržují v pohybu a pomáhají nám užívat si aktivní styl života. Ale s přibývajícím věkem je kloubní chrupavka více přetěžována, poškozuje se a klouby potom ztrácí pohyblivost. Je známo, že některé potraviny mohou podpořit kloubní komfort. Proenzi vyvinulo unikátní složení se složkami ve správném množství, které podpoří správnou funkci vašich kloubů, abyste mohli zůstat aktivní i v pozdějším věku a dělat to, co máte rádi bez omezení.

Proenzi ACTIVE se doporučuje zvláště pro osoby:

- které se chtějí věnovat jakémukoli sportu naplno a bez omezení

- které chtějí speciální péči o zdraví svých kloubů a chtějí udržet svůj výkon

- které chtějí podpořit přirozené regenerační procesy svých kloubů a svalů po fyzické zátěži

- které chtějí podpořit svůj mladistvý vzhled pleti a dobrý vzhled vlasů a neh

POZOR SOUTĚŽ!
Zapojte se do soutěže pomocí vyplnění registračního formuláře níže a hrajte o jeden z 5 balíčků měsíční dávky přípravku Proenzi Active. Soutěž probíhá od 18.- 25.5.2020.