Přejít k hlavnímu obsahu

Než se dovolená přiblíží…

… dopřejte si ji nanečisto! Pár dní relaxace v krásném prostředí wellness středisek vás zbaví stresu a únavy po dlouhé zimě. Máme pro vás pár žhavých tipů.

* V malebné horské oblasti Králického Sněžníku přímo v srdci relaxačního a sportovního resortu Dolní Morava se nachází hotel Vista s moderním wellness centrem (bazén s termální vodou, finská sauna, parní lázeň a mnoho dalšího). Aktuálně nabízí také výhodný balíček pro zamilované. Více na www.hotel-dolnimorava.cz, www.dolnimorava.cz.

* Opravdovým tréninkem na léto je saunový a vodní svět, zážitkové koupele, hydromasážní vany, relaxační bazény a mnohé další „mokré radovánky“ i různé formy hydroterapie nabízí nově otevřená pobočka sítě wellness center Infinit u Brněnské přehrady (www.dolnimorava.cz).

* Krásné zážitky vás určitě čekají také na slavnostním zahájení letošní lázeňské sezony v Jeseníku (koná se 17. až 19. května). Kromě velmi bohatého zábavného programu si samozřejmě můžete užít i relaxačních a regeneračních procedur v Priessnitzových léčebných lázních (www.priessnitz.cz).

Foto: www.dolnimorava.cz (1)