Přejít k hlavnímu obsahu

1. DÍL REALITY SHOW: Buďte fit s Xbox Fitness!

Čtyři z vás vyhrály možnost cvičit po dobu jednoho měsíce na zapůjčeném zařízení v pohodlí domova. Vy je každé pondělí můžete sledovat a inspirovat se pro své vlastní hubnutí!

V naší malé reality show se utkají dvě ženské dvojice. Jediným kritériem, které jsme přihlašovaným dali, bylo mít čas si zacvičit alespoň 3x týdně po dobu 10 minut. Tým, který si povede lépe, vyhraje na konci Xbox Fitness s Kinectem v hodnotě 14 000 korun.

Ani ostatní čtenářky nepřijdou zkrátka – každý týden je odměníme za jejich hlas pro sympatičtější dvojici (více na konci článku)! 

Seznamte se s našimi soutěžícími

TÝM 1: Maminka Věra s dcerou Terezou

Jak nám Věra prozradila, soutěž bere jako obrovskou výzvu hlavně pro sebe, necítí se totiž úplně fit a dala si závazek do léta zpevnit svou postavu. Do soutěže přihlásila také dceru Terezu, protože si myslí, že společně tvoří skvělý tým. Dcera ji navíc jako aktivní sportovkyně dokáže vyburcovat k daleko větším výkonům.

1_copy_copy_copy_copy_copy

TÝM 2: Kamarádky Nikol a Martina

Nejlepší kamarádky Nikol a Martina jsou na mateřské dovolené. Bydlí ve stejném domě, takže to k sobě mají, co by kamenem dohodil. Na cvičení venku nebo v posilovně nemají čas, a tak jim naše soutěž přišla vhod. Jak samy říkají, je to pro ně výzva, do které se pustí naplno, i kdyby u toho měly mít děti na hlavě.

2_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy


Co se událo v uplynulých 7 dnech

První týden cvičení na Xbox Fitness mají Věra a Tereza i Nikol s Martinou úspěšně za sebou. Co je při něm potkalo a na co si i vy máte v začátcích dát pozor?

TÝM 1: Maminka Věra s dcerou Terezou

„Tento týden jsme měly možnost poprvé okusit, jaké je cvičení s Xbox Fitness. Do instalace zařízení jsme zapojily mužskou část rodiny. Ta proběhla dobře, jen v průběhu týdne jsme dolaďovali drobné technické detaily s Kinectem, které se nám podařilo vyřešit. Moc jsme se těšily na samotné cvičení, protože o to nám šlo především. Pustily jsme se do akce s radostí a vervou, což je doufám vidět z přiložených fotografií. Vybíraly jsme z desetiminutových cvičení, která přesto dají tělu zabrat. Každý si může zvolit druh cvičení, které mu vyhovuje. Ale o tom vám napíši zase příště. Cvičení zdar!" :-)

tym1

tym1-b

TÝM 2: Kamarádky Nikol a Martina

„První dva dny byly celkem srandovní, jelikož jsme dlouhou dobu necvičily a bylo to na nás znát. Každý den ráno už jsme se ale nemohly dočkat, až zase začneme. Nejvíce nás zaujal kickbox. Co nás bavilo už méně, byla jóga. Celý týden jsme se snažily cvičit, jak jen to šlo. Užily jsme si u toho spoustu zábavy, a to i tehdy, když kolem nás pobíhaly naše dětičky a pejsci. :) Už teď se těšíme na další týden!"

20150419_174514

PicMonkey_Collage_2

Podle statistik z Xbox Fitness cvičil v prvním týdnu lépe tým 2 – Nikol a Martina. Udělujeme jim proto 1 bod. 

Bodování

Tým Věra a Tereza Nikol a Martina
Cvičení 1 1
Hlas čtenářů 1 0

Hlasujte a vyhrajte stylové tílko Xbox!

Je to jednoduché, napište nám na email [email protected], který tým je vám sympatičtější. Z odpovědí náhodně vybereme 3 z vás, které vyhrají stylový top na cvičení. Hlasování bude ukončeno v pátek ve 12.00. Tým, který získá nejvíce hlasů, dostane další bod.

Pokud chcete hlasovat pro tým 1 - Věra a Tereza, napište do předmětu e-mailu „Tým 1".

Pokud chcete hlasovat pro tým 2 - Nikol a Martina, napište do předmětu e-mailu „Tým 2".

Do samotného e-mailu nám pak jen připište svou doručovací adresu, kam máme případnou výhru poslat. A nezapomeňte nám do komentářů pod článek napsat, že jste již hlasovali. :) Výherce oznámíme v pátek na Facebooku časopisu Svět ženy.

První týden byl udělal bod za hlasování čtenářů týmu 1 - Věře a Tereze, které obdržely o 5 hlasů více, než jejich soupeřky. 


Výherkyně stylového tílka Xbox pro tento týden jsou: 

Sluková Jana, Vesec

Šimková Miroslava, Liberec

Petra Salgová, Ostrava 9

Všem výherkyním gratulejeme a Vy ostatní můžete o nové ceny soutěžit již příští týden!