Přejít k hlavnímu obsahu

7 důvodů, proč sázet online

Drtivá většina prodejních míst s terminálem Sazky zůstává i v aktuálním nouzovém stavu stále otevřena. Kvůli nákupu tiketu Sportky, Eurojackpotu, ale i dalších her však nemusíte nikam chodit. My jsme našli hned 7 dobrých důvodů, proč si vsadit online.

1. Nemusíte nikam chodit
Nejen v situaci, kdy chcete předcházet nákaze, je sázení online skvělým nápadem. I když je totiž po celé republice několik tisícovek míst, kde si můžete koupit tiket, díky online sázce se nebudete muset zvednout ze svého gauče. Vsadit si navíc můžete v podstatě kdykoliv, pro nákup online tiketu neplatí žádná zavírací doba.

2. Neztratíte tiket
O těch, které potkalo ve štěstí neštěstí, už toho bylo napsáno opravdu hodně. Řeč je o výhercích, kteří sice uhodli ta správná čísla a trefili miliony, pak ale svůj tiket ztratili, zničili, kdesi zapomněli anebo jim ho někdo ukradl. Tohle se vám při online sázení nestane. Podaný tiket máte uložený na svém účtu u Sazky, a tak o něj nemůžete za žádných okolností přijít.

3. Pro výhru nemusíte nikam chodit
Stejně jako pro svůj tiket nebo abyste si ho nechali zkontrolovat, ani v případě výhry nikam nemusíte. Po automatickém připsání peněz na váš účet si navíc můžete převést celou částku na svoje bankovní konto.

4. Nepřijdete ani o malé výhry
Vyzvedávat si drobné výhry v řádu desítek korun možná občas zapomínáte, a to je velká škoda. Jak už bylo řečeno, při online hraní vám jsou všechny výhry automaticky připsány.

Vsaďte si Eurojackpot online

5. Je to pohodlné
Pohodlné není jenom sázení přes internet, ale i kontrola tiketů. Všechno totiž probíhá automaticky, a v případě výhry obdržíte od Sazky o radostné novince upozornění.

6. Všechny hry najdete na jednom místě
Eurojackpot, Šťastných 10, ale třeba i Šťastné datum nebo Euromiliony. Není to zkrátka jenom Sportka, kterou si můžete vsadit online. Na internetu najdete téměř všechny hry, které jsou normálně dostupné ve vaší oblíbené trafice.

Co víc: na stránkách Sazky si také můžete vsadit jednu relativní novinku v podobě hry Rychlé kačky. Ta je k dispozici pouze pro online sázející a každou minutu tu můžete vyhrát až 1 000 000 Kč.

Vyzkoušejte Rychlé kačky

7. Můžete se stát milionářem zadarmo
K tomu, abyste si mohli vsadit online, je třeba registrace. Dobrá zpráva ale je, že zabere jen pár chvilek. A až ji dokončíte, získáte také jednorázový bonus v hodnotě 220 Kč, což je třeba cena tiketu Sportky. Novým loterním milionářem se tak můžete stát úplně zadarmo.

Klikněte pro online tiket Sportky