Přejít k hlavnímu obsahu

Vyhroceny týden v Ulici: Evžen se pořádně zapotí, Iva se zhroutí za volantem

Na Věrku je toho už moc, vyčerpání si začíná vybírat svou daň. A tak se Mára s Karlou rozhodnou, že si rodiče nastěhují k sobě domů. Starosti se nevyhnou ani Blance kvůli Evženovi a jeho snaze být oporou Rosťovi v těžkých chvílích, kdy znovu sáhne po lahvi. A svou velkou premiéru budou mít Žofka a Michal – první milování. Co se bude dít tento týden v Ulici?

Starosti o Evžena

Mít někoho, o koho se člověk může v těžkých chvílích opřít, je občas k nezaplacení. Své o tom ví také Rosťa, jemuž Evžen několikrát pomohl, když mu bylo opravdu mizerně. Ve štychu ho Evžen nenechá ani tentokrát, i když má úplně jiné plány týkající se i Blanky. Jenže to, co je pro Evžena samozřejmostí, se ukáže jako bolavé místo právě pro Blanku, která cítí, jak Evžena jeho nové poslání pomalu pohlcuje. Má Evžen dostatek sil, aby tenhle nápor zvládl? Proč si o něj Blanka začne dělat velké starosti? A jakou roli v tom sehraje jedno úmrtí v Evženově blízkém okolí?

Nepříjemná událost

Vyrovnat se s traumatickým zážitkem chce čas. Přestože od Iviny nehody uplynul už měsíc a říká se, že by měl člověk po havárii vždy co nejdříve sednout za volant, Ivě se právě tohle trochu vymstí. Místo aby se rozjezdila, stane se jí další nepříjemná událost za volantem, která na ni už bude moc. Ke všemu to tentokrát vůbec nebude její vina. Ale vysvětlujte to zrovna Ivě, která si stále vyčítá něco, co bylo jen důsledkem sledu nešťastných náhod… Co se Ivě stane tentokrát? Kdo jí překvapivě pomůže postavit se opět na nohy a více si věřit?

Mohlo by se vám líbit

Lucie Vondráčková: S postavou Soni v Ulici je to dobrodružství, někdy mě překvapí. Památné scény teprve přijdou

Lucie Vondráčková má za sebou bohatou hereckou i hudební kariéru a momentálně se již rok objevuje pravidelně na televizních obrazovkách v seriálu Ulice, kde hraje potvoru Soňu. Jak se do role vžila, s čím se ztotožňuje a jak zvládá každodenní natáčení? To vše prozradila v následujícím rozhovoru.
svetzeny.cz

Velká chyba

Oslava svátku vždy slibuje hezký večer, zejména u zamilované dvojice, jakou jsou nyní Jirka a Martina. Jiskří to mezi nimi tak, že by jim každý druhý pár mohl závidět. Teď to však i u nich nečekaně zaskřípe, když Jirka ve snaze podpořit Martinu v jejím rozletu zatlačí na pilu trochu víc, než by bylo zdrávo. Jak konstatuje Lumír: „Vytvářet tlak na Dubovskou, to je ale velká dietní chyba…“ Co Jirka neodhadne? Proč kvůli tomu bude nakonec opravdu na dietě? A jaká radostná novinka pořádně zaskočí Lumíra s Kateřinou?

Strach o Věrku

Uhlídat malé děti je občas hodně náročná disciplína, zvláště když se člověk necítí úplně fit. Teď se to potvrdí také Věrce, na kterou bylo až dosud vždy spolehnutí. O to větší šok zažijí Karla a Mára, když zjistí, že Věrka v době, kdy měla hlídat Kustíka, najednou nevěděla o světě, a co hůř, Kustíkovi se souhrou náhod dostanou do rukou její léky… Co se to s Věrkou děje? A kdo zasáhne v pravý okamžik?

Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Jak dobře znáte nekonečný seriál Ulice? Pojďte se otestovat

Jak dobře znáte nekončený seriál televize Nova Ulice? Patříte mezi věrné fanoušky, kteří si o sobě myslí, že je nic nezaskočí? Pojďte si spolu s námi otestovat své znalosti v našem kvízu a ukažte, jak zdatní v tomto seriálu jste. Užijte si zábavu s celou svou rodinou.
svetzeny.cz

Starostlivý otec

U některých otců je téměř sázkou na jistotu, že budou mít k partnerům svých dcer velké výhrady. Luděk mezi ně rozhodně patří. Kristýna s ním má v tomto směru již opravdu bohaté a ne právě příjemné zkušenosti. Proto okamžitě zpozorní, když po ní Luděk bude chtít telefonní číslo na jejího Borka, aby si s ním domluvil setkání, navíc mezi čtyřma očima. Kristýnu hned napadne jediný důvod – Borkovo manželství. A právem se začne obávat toho, jak se táta zase předvede… Jak se k tomu postaví samotný Tomášek? A s čím na něj Luděk vyrukuje?

Co se bude dít tento týden v Ulici? Podívejte se do galerie:
Zdroj článku