Přejít k hlavnímu obsahu

Tento týden v Ulici: Jiskření mezi Magdou a Prokopem, svatba v ohrožení a Lumír v infarktové situaci

Tento týden budou díly v Ulici docela pikantní. Hodně se zde totiž budou řešit milostné záležitosti, a to hned na několika frontách. Tou hlavní bude tentokrát Magdin byt. Mezi Magdou a Prokopem to totiž natolik zajiskří, že spolu opět skončí v posteli. Ostatně podobné téma bud toto také u Marečkových a Klímových. A k velkému třesku znovu dojde i u Gábiny. Mastný a Herman st. si prostě nedají pokoj a opět se do sebe pustí. Co dalšího se stane v Ulici?

Jednání na vlastní pěst

Kdy by měl člověk vyjít druhým vstříc, a kdy se mít naopak na pozoru? Iva a Vítek si najednou nejsou jisti. Mladík, kterého Iva srazila před necelými dvěma měsíci autem ve snaze uniknout jeho nemístnému obtěžování, chce nyní kvůli zranění pěkně tučné odškodné. Přestože to řeší advokáti, Viktor se rozhodl jednat i na vlastní pěst, aby dosáhl svého. S čím na Ivu a Vítka vyrukuje? Co všechno začne být ve hře?

Svatba v ohrožení

Dva ješitní kohouti na jednom smetišti si prostě musí neustále dokazovat, který z nich je lepší. Podobně jsou na tom také Radek Mastný a soudce Jiří Herman st. Od chvíle, kdy se poznali, si neustále poměřují svá ega, což samozřejmě dopadá i na jejich blízké. Tentokrát to však zajde tak daleko, že s nimi nadobro ztratí trpělivost i Jirka Herman. Poměrně rázně zasáhne do jejich konfliktu, navíc ho vyostřená hádka otců přiměje k šokujícímu rozhodnutí ohledně svatby s Gábinou… Jak Jirka Herman zatočí s otcem i s Mastným? A jak to bude s jeho svatbou s Gábinou?

Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Jak dobře znáte nekonečný seriál Ulice? Pojďte se otestovat

Jak dobře znáte nekončený seriál televize Nova Ulice? Patříte mezi věrné fanoušky, kteří si o sobě myslí, že je nic nezaskočí? Pojďte si spolu s námi otestovat své znalosti v našem kvízu a ukažte, jak zdatní v tomto seriálu jste. Užijte si zábavu s celou svou rodinou.
svetzeny.cz

Nevyřešené city

Říká se, že stará láska nerezaví. Magda i Prokop si mysleli, že mají vzájemné city už dávno vyřešené. Teď se ale ukáže, že to není tak úplně pravda. Stačí jedna vášnivá hádka, aby zjistili, že chemie mezi nimi stále funguje, i když spolu už pěkně dlouho nechodí. Změní se to nyní? Proč se Prokop najednou ocitne mezi Magdou a Soňou? A co na to Soňa, která na Magdu žárlí kvůli Prokopovi čím dál víc?

Romantická akce

Společné bydlení tří generací v jednom bytě má své výhody i nevýhody. Mára a Karla jsou Věrce vděční za její pomoc v domácnosti a na oplátku pomáhají oni jí s Lubošem, jehož čeká ještě delší rekonvalescence. Ovšem daň za toto jejich soužití je docela vysoká. Od chvíle, kdy se k nim Věrka s Lubošem nastěhovali, si Karla a Mára mohou o intimním životě nechat jen zdát. S tím se ale Mára nehodlá smířit, a tak vymyslí dokonalou a současně i romantickou akci, aby si s Karlou nerušeně vychutnali hezké chvíle. Jenže chybička se vloudí… Proč bude chtít Věrka kvůli nim alarmovat policii? K jakému vtipnému spiklenectví se ti da uchýlí?

Pořádná lekce

Rodinné oslavy si chtějí všichni užít. Někdy jsou ale příčinou humorných svárů a nedorozumění. Nyklovi jsou toho zářným příkladem. Lumír si prostě nedá pokoj. Vildu jako matčina partnera nemůže skousnout. Zamilovaná a šťastná Nyklová toho má už vážně dost. Lumírovi dá kvůli tomu takovou lekci, že to s ním málem sekne. Aby taky ne, když se Nyklová odhodlá k obrovské životní změně, aniž by mu předem cokoliv řekla nebo naznačila… Co Nyklová udělá? A jak dopadne společná narozeninová oslava Venduly a Mária?

Mohlo by se vám líbit

Lucie Vondráčková: S postavou Soni v Ulici je to dobrodružství, někdy mě překvapí. Památné scény teprve přijdou

Lucie Vondráčková má za sebou bohatou hereckou i hudební kariéru a momentálně se již rok objevuje pravidelně na televizních obrazovkách v seriálu Ulice, kde hraje potvoru Soňu. Jak se do role vžila, s čím se ztotožňuje a jak zvládá každodenní natáčení? To vše prozradila v následujícím rozhovoru.
svetzeny.cz
Jak bude vypadat tento týden v Ulici:
Zdroj článku