Přejít k hlavnímu obsahu

Je tady Světový den polibků! Oslavte jej růžovou a pořádnou pusou!

Existujte nespočet naprosto zbytečných světových a mezinárodních dnů, o kterých většina z nás nemá ani páru. Znáte třeba Mezinárodní den zahradních trpaslíků nebo Světový den ztracených ponožek? Nejspíše ne. Na druhou stranu si můžeme úplně obyčejný den právě díky šíleným svátkům pěkně užít. Zrovna takový Světový den polibků si oslavu zaslouží! A pořádnou!

Již tuto neděli 6. června si celý svět připomene, jak je líbání skvělé, a podle odborníků prý dokonce i zdravé. Přidejte se k oslavám i vy a vlepte svému partnerovi pořádnou pusu. Když ho navíc budete líbat alespoň tři minuty, uděláte něco i pro své zdraví. Podle vědců totiž delší líbání snižuje krevní tlak i cholesterol.

A abyste Světový den polibků prožili co nejlépe, měli byste se na oslavu pořádně naladit. Proto si doma otevřete Bohemia Sekt demi sec rosé. Bublinky totiž k romantice i vášni neodmyslitelně patří, a navíc vás krásně uvolní.

Snimek_obrazovky_2014-07-02_v_15.42.04
Nezapomeňte ani na sexy spodní prádlo, protože pouze u výměny polibků určitě nezůstane. Skvěle se budete cítit v krajkovém prádle českého výrobce Timo.

Snimek_obrazovky_2014-07-02_v_15.41.56