Přejít k hlavnímu obsahu

Poloha vše prozradí

V jaké pozici spí váš partner? Nejenže to na něj prozradí, jaký je, ale navíc z toho vy můžete vyčíst, jak milování s ním okořenit.

Spánek na boku – milování dvou lžiček

Vypadá ve spánku jako skrčenec? Můžete být spokojená! Muž stočený do klubíčka je citlivý, vnímavý a ochotný ke kompromisům. V sexu je přítulný a pozorný. I milování má rád z boku a „pozici dvou lžiček“ preferuje. Touží po dokonalé partnerské souhře. Jen výjimečně jde o pedanta, který lpí na maličkostech. Nemusíte se bát – určitě vám nebude vyčítat každý drobek na ubruse. Nechce mít ve vztahu navrch a netouží vás ponižovat. Jde mu o to, aby bylo vše, jak má být. Vy a rodina jste na prvním místě. Pokud se vám povede ho směrovat tam, kam potřebujete, budete spokojeni oba.

Neklidná noc – sexuální apetit „nic moc“

Točí se ve spaní jako na kolotoči a v žádné pozici dlouho nevydrží? Příčina spočívá v jeho neklidné psychice. Je plný rozporů. Ve spánku ventiluje svůj vnitřní zmatek a svádí se stresem marný boj. Jeho sexuální apetit se mění podle jeho nálady. Někdy se chce milovat „hned teď“, zato jindy o sex vůbec nestojí. Erotická masáž, vonná bylinková koupel a poloha na koníčka jsou účinnými léky, jak vystresovaného muže dostat do erotické nálady. O plnohodnotném vztahu se však mluvit nedá.

Usínání na zádech – dlouhá předehra

Ať ulehne v jakékoli pozici, nakonec usne na zádech. Ve spánku vypadá bezbranně, ale pozor, je to jenom klamné zdání. Ve skutečnosti si ve všem stoprocentně věří a netrpí žádnými pochybnostmi. Je se sebou spokojený a to se projevuje i při sexu. Užívá si dlouhé, intenzivní milostné předehry, aby si vás pak vzal klasicky po misionářsku. Muž, který vyznává klasiku, je pohodář. Své ženě bývá zpravidla věrný. Na veřejnosti může budit dojem stydlína, ale to se vám na něm přece líbí.

Pozice na břiše – sex à la šedesátdevítka

Jinak než na břiše neusne? Pak máte vedle sebe cílevědomého, odhodlaného chlapa, který ví, co chce. A to v práci i v lásce. Miluje nadvládu a sex si nejraději vychutnává v poloze „šedesátdevítky“ – s partnerkou si dělá, co chce, a sám je přitom absolutním středem její pozornosti. Je to divoch a skvělý milenec. Mívá však problémy s věrností. Pevný, důvěrný vztah po něm nemůžete chtít, za nějaký čas ho věrnost přestane bavit.

Foto: Depositphotos (1)