Přejít k hlavnímu obsahu

Dárky ke svatému Valentýnu: 6 super tipů

Dárkem ke svátku zamilovaných chceme své partnery a partnerky asi potěšit všichni. Pokud vám schází fantazie, přinášíme inspiraci.

Galerie: Dárky ke svatému Valentýnu: 6 super tipů

1. Zdravá pochoutka

Speciální valentýnskou müsli směs v romantickém tubusu nabízí Mixit už tradičně. A vždy s úspěchem, neboť láska prochází žaludkem. Letošní mix obsahuje mimo jiné guaranu, jahody, maliny či křupací čokoládová srdíčka (www.mix.it).

2. Vyzná lásku za vás

Na rychlovarnou keramickou konvici Concept RK 0011 můžete napsat cokoli. Ráno na svatého Valentýna tedy třeba vzkaz: Miluji tě! Koupíte na www.my-concept.cz.

3. Rozehřeje nejen srdce

Vyhřívací polštář Concept PV 2010 ve tvaru srdce stačí zapnout a hřeje – přiložením na kteroukoli část těla uleví od bolestí a uvolňuje. Má funkci automatického vypnutí shut off, takže se po 90 minutách provozu sám vypne (www.my-concept.cz).

4. Nešlápnete vedle

Módní a lifestylová značka s.Oliver nabízí oděvy a doplňky pro dámy i pány, pro různé věkové kategorie, pro sváteční příležitosti i pro volný čas. Jenže co vybrat jako dárek pro toho, koho milujete? Co když se netrefíte do jeho vkusu či velikosti? Nejlepším řešením je dárkový poukaz: V prodejnách s.Oliver můžete až do 14. února pořídit valentýnskou poukázku s 20% slevou, přičemž platnost poukazu je rok od data prodeje. Aktuální nabídku a více informací najdete na www.soliver.cz.

5. Kosmetika nezklame

V rámci valentýnských Love Days v síti parfumerií Marionnaud vás v únoru čekají tyto akce:

* Dárek za nákup – Až do vyčerpání zásob je pro všechny zákazníky připraven luxusní náramek se srdíčkem za nákup v hodnotě 1999 Kč (před odečtením všech slev).

*  Sleva 20 % na všechny dárkové kazety sítě Marionnaud (jak na vlastní značky parfumerie, tak i na luxusní sety světových značek) platí do 16. února.

* Sleva při nákupu dvou produktů (na levnější z nich budete mít slevu 40 %) platí také do 16. února.

6. Kytka, která nezvadne

A přesto voní! Designové aroma difuzéry ve tvaru květiny Ariapura jsou skvělým valentýnským dárkem. A hodí se i difuzér ve tvaru srdce nebo přívěsku do kabelky. Provoní interiér, auto, kabelku, šatník apod. Spoustu vzorů a barev najdete na www.ariapura.cz.

Foto: Depositphotos (1), archivy firem (6)