Přejít k hlavnímu obsahu

Dárek pro hravého partnera: 3 tipy

Nevíte, čím partnerovi udělat radost? Tak nezapomeňte, že muži jsou hraví a tak trochu věčné děti. Máme pro vás tip na tři pěkné blbinky, jimiž potěšíte a pobavíte.

Galerie: Dárek pro hravého partnera: 3 tipy

1. Německá módní a lifestylová značka Oliver už delší dobu slaví úspěch s tričky s motivy ze známých komiksů a animovaných seriálů. Novinkou je řada věnovaná kultovnímu seriálu Lucky Luke. Neříkejte, že je to dětinské, aby dospělý chlap nosil tričko s takovým potiskem! Zkuste to, uvidíte, že si bude moc rád na chvíli připadat jako toulající se kovboj se stéblem trávy v ústech a bílým kloboukem. Kromě trička s hlavním hrdinou můžete koupit také kousky s obrázky věrného koně Jolly Jumpera, psa se šerifským odznakem Rantanplana nebo zlotřilých bratrů Daltonových (www.soliver.com/cs).

2. Hodinky v designu tachometru nesmějí chybět na zápěstí žádného „závodníka“ – hned se s nimi bude cítit lépe a možná i začne chodit na schůzky včas. Kromě atraktivního vzhledu, který si získá srdce každého velkého kluka, jsou i velmi kvalitní a dobře se nosí (www.mini.com.cz).

3. Kšiltovka patří do šatníku každého muže od dvou do sta let – a čím víc kšiltovek, tím líp. Přikupte tomu svému do sbírky jednu „pravou závodnickou“. Je ze 100% bavlny a určitě bude bavit (www.mini.com.cz).

Foto: Depositphotos (1), Mini (2), Oliver (1)