Přejít k hlavnímu obsahu

Velká tarotová předpověď od kartářky na dny od 26. srpna do 2. září: Který den bude potřeba vymést kostlivce ze skříně a kdy vás čeká šťastný den?

Kartářka Alice Cross pro vás připravila velkou tarotovou předpověď na dny od 26. srpna do 2. září. Zjistěte, co vám karty na tyto dny přinesly. Na který den připadá nejšťastnější tarotová karta, nebo který den bude třeba, abyste se osvobodili od starých návyků?

Mohlo by se vám líbit

Numerologie pro září: Čeká nás nejvíce harmonický měsíc roku. Číslo 7 by mělo být obezřetné

Přinášíme vám numerologickou předpověď měsíce září. Nejprve si jednoduše vypočtěte své životní číslo, a následně si přečtěte, co vás v následujícím měsíci čeká. Každé životní číslo čekají změny v jiné oblasti. Zjistěte, jaké září čeká na vás.
svetzeny.cz
Info ikona
5 mečů

26. srpna – Karta 5 mečů

Máte před sebou poslední víkend, než začnou vašim ratolestem školní povinnosti. Abyste si ho užili, je třeba neplýtvat zbytečně silami. Karta 5 mečů vás varuje, že mohou nastat problémy, se kterými si nebudete umět poradit, ani vám nebude odkryta podstata těchto potíží. Přestaňte se tím zabývat, není čas na domněnky a bludy. V mlčení bude síla a kouzlo. Zkuste se například v davu zaposlouchat, koho z dálky uslyšíte a co říká. Poslouchejte a nezapojujte emoce. 5 mečů je o ztrátě síly, když se budete nadmíru rozčilovat, nebo se nadmíru zasníte. Vnímejte, co se kolem vás děje, ale realisticky bez důsledků.

Info ikona
9 holí

27. srpna – Karta 9 holí

Karta vás zastavuje, abyste si vyjasnili, co jsou vaše hranice. Je to stejné, jako když kolem domu postavíte plot. Může to být z důvodu ochrany, ale zároveň tvoří překážku. Co je pro vás důležité? Tvoříte hranice místo toho, abyste hledali spojení a souvislosti. Vaše životy jsou propojeny s vaší prací, jednáním a životy druhých. Nestavte si ploty, které vás budou brzdit v práci, ale přemýšlejte, kde máte prostor k seberealizaci. Karta 9 holí naznačuje, že jste silní, ale vše, co děláte, nepůjde udržet bez pomoci. Nyní máte možnost rozpoznat své silné a slabé stránky. Nepodléhejte sebelítosti a pokračujte usilovně v tom, co chcete. Uvědomujte si vlastní chyby a konejte. Dívejte se vpřed a neodkládejte své úmysly, pokud jste rozhodnuti. Pokud potřebujete více času, zvolněte a časem se vám ukáže správný směr.

Info ikona
2 poháry

28. srpna – Karta 2 poháry

Karta 2 poháry je nejšťastnější kartou tarotů. Je plná lásky, tolerance a porozumění. Vše, co máte kolem sebe, by s vámi mělo ladit. Přejte druhým a bude vám přáno, to je heslo dnešního dne a dvou pohárů. Je to láska k druhým, ale i sebeláska. Je to předávání zkušeností a uznání úspěchu svého i ostatních. Nejednejte dnes ve spěchu, i když budete zavaleni prací. Zastavte se a poptejte se upřímně kolegů, jaký mají den. Někdy je potřeba vnímat lidi v okolí více než jindy. Dnešní den je právě takový, abyste vnímali, koho a co kolem sebe máte. Dnes neskrývejte své city a jednejte upřímně. Neodkládejte žádost o ruku a využijte štěstěnu dnešního dne.

Info ikona
Rytíř holí

29. srpna – Karta Rytíř holí

Rytíř neví, kam jede, koni se to moc nezamlouvá. Někdy je třeba se zastavit a vyřešit problém ihned, najít zdroj problému a posunout situaci na další úroveň. Rytíř holí vám vzkazuje, že se řítíte neznámo kam, jednáte unáhleně a bez rozmyslu, jen na základě nesmyslných rozhodnutí. Zaměřte se na efektivitu svého jednání. Vnímejte, co vás pohání dál ve vašich činnostech, zda je to to pravé. I když se cítíte silní, narazíte dnes na odpor, na který budete muset najít jiný úhel pohledu a uhnout z vašeho směru. Může vám to poskytnout cenné informace. Když budete zbrklí, můžete přijít o zkušenosti, které vám pomohou dosáhnout cílů, o kterých se vám ani nesnilo. Začněte objevovat svoje skryté schopnosti, ještě je toho tolik, co si můžete osvojit ve vašich krásných životech.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop na měsíc září: Střelci by se měli odreagovat, Raci zase věnovat pozornost svému hněvu

Letošní sezóna Panny bude pro některá znamení uvolňující, zatímco pro některá bude znamenat větší stres nebo pracovní zátěž. Přečtěte si, co hvězdy přichystaly pro vaše znamení, abyste se na měsíc září a s ním i nezadržitelně blížící se podzim mohli co nejlépe připravit.
svetzeny.cz
Info ikona
Poslední soud

30. srpna – Soud

Karta Soud je večírkem kostlivců. Otevřete proto skříň a vyžeňte z ní ty svoje. Je jeden z posledních dnů srpna, což je úspěšný měsíc, tak nic neodkládejte na příště a pusťte se i do toho, co je vám nepříjemné. Budete sami překvapeni, jak vám to pomůže. Dnes je třeba se osvobodit od starých zvyků. Je čas získat nový pohled na věci. Karta Soud varuje před lpěním na minulosti a používání ji jako výmluvy, proč nepostupujete vpřed. Je to probuzení k novému životu a pochopení.

Info ikona
Tarot rytíř pohárů

31. srpna – Rytíř pohárů

Poslední srpnový den vás může vést k tomu, že se budete snažit dohnat celé léto. Rytíř pohárů má dobré srdce, ale neví, kam jede. Tak to máte i ve vztazích, které provází nepřiměřené a zmatené emoce. Karta Rytíř pohárů vás zastavuje před přílivem nekontrolovatelných emocí, které máte prozkoumat. Když se smějete, ať je to od srdce. Když pláčete, ať to přinese úlevu a odplaví bolest. Emoce vás provází celý život a ovlivňují vaši společnost. Zjistěte, kde se cítíte dobře. Zkuste jít s proudem a naladit se na silný vodní živel, který vám dodá sílu a schopnost překonat všechny bolesti, které jste zažili. Potom se postavte nohama pevně na zem a objeví se vám možnosti, které by vás v záplavě emocí ani nenapadly. Nepodléhejte iluzím a ničemu, co nemá reálný základ. Cítíte energii na cestu kolem světa? Tak to jste přesně naladěni na karty Rytíře pohárů, využijte tuto energii k radosti. Je krásný čas pro projevení pořádné radosti a smíchu od srdce. Pokud se dnes naopak cítíte spoutáni a vyčerpáni, zastavte se a nepokračujte v této emoci a vším, co s ní souvisí. Nemusíte tuto situaci vyřešit hned, stačí si dát na chvíli pauzu.

Info ikona
10 pohárů

1. září – Karta 10 pohárů

Tato karta vás navádí k lenošení. Nechte odpočinout mozek a zkuste si udělat alchymistické cvičení: 20 minut se bez přestávky dívejte na zelenou trávu a postupně nechte všechny myšlenky odejít z vaší hlavy, jako by byla úplně prázdná. Trénujte toto každý den alespoň měsíc a uvidíte, že už pro vás nebude nic stejné. Zkuste zapojit i rodinu nebo přátele. Rozložte si deku, dejte si dobré jídlo a pití a nechte svůj život ubíhat správným směrem.

Info ikona
Pět holí

2. září – Karta 5 holí

Lidská povaha je naučená tak, že když se objeví něco funkčního, hned se to snaží napodobit nebo kopírovat. Začněte být sami sebou, ať už jde o práci či osobní život. Nebojte se konfrontace s konkurencí. Když zůstanete v pozadí, nic tím nevyřešíte. Tarotová karta 5 holí promlouvá k těm, kteří jen nečinně přihlížejí něčemu, co se jim nelíbí, ale nic nedělají pro zlepšení. Zjistěte si veškeré informace a pusťte se do práce, najděte řešení a jednejte. Je to střet s jinými názory nebo konkurencí, musíte moudře obhájit svoje stanovisko. Měli byste to mít pevně v rukou, než uděláte patřičné kroky. Každý má svůj názor, nyní je třeba ukázat, že vaše realizace je ku prospěchu věci, že máte dobrý plán. Plané řeči ani vzdušné zámky situaci nevylepší.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Dokonalé babí léto čeká na tři znamení zvěrokruhu! Střelci, gratulujeme

Podzim je velmi zvláštní období. Letní vzduch nahradí kouzelný vánek a chvíle se stanou útulnými, romantickými a barevnými, zvláště pro tato tři znamení zvěrokruhu. Těšit se mohou Střelci, ale i další znamení, kterým hvězdy přichystaly opravdu úchvatné období. Patříte sem i vy?
svetzeny.cz

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com.