Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie pro září: Čeká nás nejvíce harmonický měsíc roku. Číslo 7 by mělo být obezřetné

Přinášíme vám numerologickou předpověď měsíce září. Nejprve si jednoduše vypočtěte své životní číslo, a následně si přečtěte, co vás v následujícím měsíci čeká. Každé životní číslo čekají změny v jiné oblasti. Zjistěte, jaké září čeká na vás.

Čeká nás nejvíce harmonický měsíc roku

Číslem září je po sečtení (2 + 0 + 2 + 2 + 9 = 15, 1 + 5 = 6) harmonická 6. Toto číslo je velmi pozitivní, symbolizuje rovnováhu, vše krásné, rodinu a rovnost. Obecně se můžeme těšit na velmi vydařený měsíc plný klidu a pohody. Šestka je číslem vyvažujícím, chce nastolit rovnováhu a rovnost. Je dost možné, že tento měsíc se na poli politiky budou řešit právě věci týkající se rovnosti práv. Šestka se také pojí s nadějí. Dost možná se nám všem v tomto měsíci začne blýskat na lepší časy. Dobré zprávy by nás měly čekat i v oblasti medicíny a léčení – číslo 6 totiž s touto oblastí souvisí. V neposlední řadě je to číslo rodiny a domova, tato oblast našeho života bude hrát prim.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Září se blíží a bude extrémně náročné pro tři znamení zvěrokruhu. Smůla padla na Váhy

Nový měsíc, nové štěstí? U těchto tří znamení zvěrokruhu bude pozdně letní nálada poznamenána těžkostmi. Tři znamení zvěrokruhu si během září vyberou smůlu a budou se muset vypořádat s řadou nástrah. Ovšem nebojte se, nic netrvá věčně!
svetzeny.cz

Vypočtěte si své životní číslo a zjistěte, co vás čeká v srpnu

Numerologická předpověď se většinou odvíjí od tzv. životního čísla. Vypočítat ho je jednoduché, stačí sečíst všechny číslice ve vašem datu narození, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9.

Příklad: Narodili jste se 16.11.2001

Součet bude vypadat následovně: 1 + 6 + 1 + 1 + 2 + 0 + 0 + 1 = 12

1 + 2 = 3 (vaše životní číslo)

Číslo 1

Září je měsícem příznivým pro změny. Pokud jste s něčím dlouhý čas nespokojeni, nadešel čas konat, i kdyby to mělo znamenat radikální „otočku“. Je třeba se soustředit na to, jak byste se mohli rozvíjet. Kroky, které tento měsíc uděláte, povedou pomalu ale jistě k velké pozitivní změně.

Číslo 2

V měsíci září se vám bude kariérně dařit, platí to dvojnásob, pokud pracujete v oblasti informačních technologií. Někdo docení vaši práci a dokonce se možná dočkáte i příjemného finančního bonusu.

Číslo 3

Září pro vás bude velmi hektickým měsícem, budete mít spoustu aktivit. Tento měsíc se budete snažit realizovat plán, který jste měli už dlouho v hlavě. Zkuste se neřídit pouze rozumem, ale i srdcem a intuicí, leckdy vám poradí lépe.

Číslo 4

Tento měsíc pro vás bude velmi příznivý v oblasti financí. Zvláště pokud podnikáte, je možné, že se dočkáte vyšších tržeb. Pokud jste zaměstnáni, rýsuje se šance na prémie. Také je na obzoru kariérní postup.

Mohlo by se vám líbit

Řidičky podle znamení zvěrokruhu: Býci milují luxus, Lvi překračují rychlost

Přemýšlíte občas, jaké nátury osob potkáváte za volantem? Běží vám v hlavě, jak se chovají i v životě? O ženách za volantem se obzvláště vypráví nespočet vtipů. Pojďme se podívat, co o našem řidičském úmění vypovídá znamení zvěrokruhu.
svetzeny.cz

Číslo 5

V září vás mohou potrápit problémy v komunikaci naživo. Je třeba, abyste pečlivě volili svá slova i gesta. Tento měsíc se zaměříte na vztahy, zejména ty partnerské. Nezadaní si konečně ujasní, co by od nového partnera chtěli.

Číslo 6

Září by pro vás mělo být měsícem mentální očisty. Už dlouho v sobě dusíte určité pocity, které už musí ven. Ventilovat své emoce je zdravé, na to pamatujte. Vyplatí se vám myslet jinak než ostatní, nesnažte se splynout s davem.

Číslo 7

Tento měsíc si dávejte velký pozor na to, komu se otevřete a svěříte. Jste velmi přátelský člověk, ale měli byste se naučit i emoční zdrženlivosti. Buďte obezřetní. Tento měsíc si dejte pozor i na osoby, se kterými budete obchodovat či uzavírat smlouvy.

Číslo 8

Tento měsíc dokončíte důležité projekty týkající se rodiny či domácnosti. Může jít o splnění slibu rodině, dokončení rekonstrukce i uskutečnění rodinné dovolené. Pokud jste měli nějaké spory s rodinnými příslušníky, konečně se situace uklidní.

Číslo 9

V záři objevíte nové dovednosti a talent. Možná se díky tomu rozhodnete jít úplně novým životním směrem. Září je skvělým měsícem pro rekvalifikaci, učení se novým věcem a studium obecně.

Zdroje: Astroyogi, Affinity Numerology, InstaAstro