Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Střelci chtějí více pozornosti, Berany čekají nudné činnosti

Hvězdy nám přináší pohled do dalšího týdnu a odkrývají události a pocity, které čekají naše znamení zvěrokruhu. Bude váš týden plný lásky a zábavy, nebo vás čeká pár překážek ve vašem životě? Ať tak či tak, odhalte svůj osud pro tento týden.

Mohlo by se vám líbit

Poselství andělů: Jaký archanděl vás povede příští týden? Vyberte si jednu za tři karet a zjistěte svou budoucnost

Jaká je vaše budoucnost pro příští týden podle andělských karet? Nechte se vést archanděly a jejich poselstvím. Vyberte si jednu z těchto tří karet, která vám napoví, co vás čeká v lásce, kariéře, financích a zdraví.
svetzeny.cz

Beran

Nevyhýbáte se tvrdé práci. Ve skutečnosti se rádi pouštíte do velkých výzev, honíte se za sny, které ostatní považují za nedosažitelné, a dokazujete – ostatním i  sobě –, že jste schopni všeho, co si zamanete. To znamená, že dáváte přednost úkolům, které jsou duševně stimulující. Tento týden však pravděpodobně budete muset věnovat dost času činnostem, které vám připadají nudné. Snažte se neodkládat uspořádání vašeho domu jen proto, že to není vzrušující. Jakmile se dostanete do dobrého rytmu, zjistíte, že práce vás nečekaně zaujme a naplní – a později za to budete odměněni.

Býk

V poslední době vás hodně tížily vaše povinnosti. Bojíte se, že zaostáváte v práci, že neděláte dost pro péči o ty, které milujete, nebo že děláte chyby se svými penězi. Je pro vás důležité, abyste byli zodpovědní a ve svých temnějších chvílích se bojíte, že selháváte. Tento týden však budete mít trochu pohov. Možná vám do cesty přijde štěstí; možná se vaše nálada prostě změní. Můžete si zase užívat a věřit, že děláte to nejlepší, co umíte, a že to stačí.

Blíženci

Nejste někdo, kdo čte věci hlouběji, než potřebujete. Raději byste otevřeně vyjadřovali své myšlenky a pocity, než abyste napovídali, a většinou věříte, že lidé ve vašem životě budou na oplátku upřímní. Tento týden se však můžete začít bát, že se toho pod povrchem s vašimi blízkými děje víc, nebo možná zjistíte, že se toho pro vás děje víc, s čím se potýkáte. Ať tak či onak, je to vhodný čas upřednostnit komunikaci ve vašich blízkých vztazích. Skutečné porozumění může vyžadovat více úsilí než obvykle, ale bude to stát za to.

Mohlo by se vám líbit

Finanční horoskop na září: Býk zůstává nohama na zemi, Štíři mohou mít finanční problémy

Finance jsou v mnoha rodinách téma číslo jedna, protože se okolo nich děje spousta věcí. Ať už chcete nebo ne, materiální věci jsou ve vaší rodině potřeba a hledáte možnosti, kde ušetřit na dovolenou, na nové auto nebo jen na něco, co si tak dlouho přejí děti. Finanční horoskop na září přinese zajímavé vlivy planet a vy se můžete těšit na finanční růst nebo nové výzvy. Jaké pro vás bude září z pohledu financí?
svetzeny.cz

Rak

Tvrdě jste pracovali, abyste si vybudovali život, na který můžete být hrdí. Někdy však může být všední den dusný, bez ohledu na to, jak dobrý je. Začnete přemýšlet, zda jste přerostli svou současnou práci, okolí nebo společenský kruh. A možná ano! Ale je také možné, že všechna dobrodružství, po kterých toužíte, najdete přímo tam, kde žijete. Tento týden věnujte čas prozkoumávání své vlastní čtvrti. Za krásou nemusíte cestovat široko daleko a k zajímavému životu nepotřebujete velké drama.

Lev

Někdy pro vás může být těžké rozeznat rozdíl mezi tím, co skutečně chcete, a tím, co si myslíte, že byste měli chtít. Možná jste se již naučili, jaká kariéra vás naplňuje nebo jaký druh vztahu vás udělá nejšťastnějším, ale stále je snadné nechat se ovlivnit prací, která je okouzlující nebo prestižní, nebo zjistit, že vás přitahují atraktivní lidé. Tento týden buďte připraveni odmítnout příležitosti, které se zdají být příliš dobré na to, abyste je propásli, pokud ve svém srdci víte, že pro vás nejsou vhodné.

Panny

Nikdo neprojde životem beze změny. Jsme změněni našimi zkušenostmi a vztahy; není z toho úniku. Někdy se změna děje tak pomalu a postupně, že si toho ani nevšimnete. Tento týden však uvidíte, jak jste se za poslední měsíce proměnili. Některé z nich budou krásné, jiné může být bolestivé uznat. Možná vás láska učinila odvážnějšími a laskavějšími; možná se po těžké době cítíte vyčerpaní. Důležité je být upřímný a přijmout to, kým právě teď jste.

Mohlo by se vám líbit

Jeseteří úplněk v Rybách nastává 31. srpna: Přichází čas se ohlédnout

Modrý měsíc na obloze, 31.8. ve 3:35 ráno, druhý úplněk v jednom měsíci, tentokrát v srpnovém, se nás zeptá, jestli jsme splnili to, co nám uložil začátek měsíce. Ta vidina, vize, nápady, nutnost si někde udělat pořádek a něco v sobě objevit. Je tedy čas se spíše ohlédnout.
svetzeny.cz

Váhy

Jednou z vašich nejlepších vlastností je to, že trváte na tom, abyste se k ostatním chovali čestně – přistupovat k nim v duchu velkorysosti, snažit se porozumět jejich pohledu a vidět v nich dobrotu. Ale stejně jako vás nemusí mít každý rád, ani vy se nemusíte líbit všem. Máte právo vybrat si své přátele. Máte dovoleno vyhýbat se někomu, kdo o vás mluví špatným způsobem. To není selhání empatie, prostě součást lidského bytí. Tento týden poslouchejte své instinkty o lidech. A dávejte svou energii jen těm, ke kterým jste přirozeně přitahováni.

Štír

Máte tendenci být opatrní, pokud jde o riskování. To neznamená, že se bojíte nebezpečí, jen to, že chcete být ohleduplní a připraveni, abyste přesně věděli, do čeho jdete. Tento týden se však můžete cítit odvážně – připraveni otevřít své srdce, skočit do neznáma, riskovat, aniž byste nejprve spočítali šance. Snažte se chránit tento smysl pro dobrodružství. Je možné, že tímto způsobem uděláte chyby – ale pak se chyby stávají stejně, bez ohledu na to, jak jste opatrní, takže si dejte prostor jednat impulzivně. Věřte svým instinktům.

Střelec

Obvykle se příliš nestaráte o to, co si o vás myslí ostatní. Dokud žijete podle svých hodnot, je v pořádku, když to nechápou – nebo si vás vůbec nevšímají. Ostatní vás rádi chválí a obdivují, když si to zasloužíte, ale uznání není vaší primární motivací. Tento týden vám na tom však může náhle záležet mnohem víc. Možná zjistíte, že chcete více pozornosti, než se vám dostávalo, a není na tom nic špatného! Jen nenechte na konci dne úspěch nebo uznání odvádět vaši pozornost od toho, co je opravdu důležité.

Mohlo by se vám líbit

Velký zářijový horoskop: Někomu se otevřou dveře k zázračným náhodám. Jste mezi šťastlivci?

Září nás bude inspirovat a motivovat a ukáže celkový obraz našeho života. Snadno uvidíme, kde máme něco ukončit a kde začít. Čím pozorněji budeme sledovat to, co se nám děje, a jaký to v kontextu celého života dává smysl, tím lépe se nám povede a někomu může září dokonce otevřít dveře k zázračným náhodám. Budete také mezi šťastlivci? Podívejte se do našeho horoskopu na září.
svetzeny.cz

Kozoroh

Můžete si o sobě myslet, že jste osamělý typ: bez ohledu na to, jak jste oblíbení nebo kolik máte blízkých vztahů, je tu část sebe, kterou skrýváte. Váháte, jestli jen tak někdo nechá vidět vaše podivnější vlastnosti, věci, za které se stydíte, celé vaše já. Na ochraně vašeho soukromí není nic špatného – jen vězte, že tento týden vesmír odmění otevřenost. Čím více sdílíte s ostatními, tím více se na oplátku otevřou. Pokud své komunitě dáte vědět, jaký druh podpory potřebujete, bude vám ji moci lépe poskytnout.

Vodnář

Tento týden se můžete ocitnout v obzvláště introspektivní náladě. Zatímco vaši pozornost často upoutají otázky týkající se lidstva, vesmíru – témata větší než vy sami – právě teď přemýšlíte o svém vlastním životě a zkušenostech: přemýšlíte o sobě, o svých minulých zkušenostech, o osobě, kterou jste se stali. Můžete vidět své špatné návyky, nezdravé mechanismy zvládání nebo vzorce vztahů s novou jasností a konečně máte pocit, že je možné se změnit. Jen se nenechte chytit myšlenkou , že se musíte zásadně opravit . Můžete změnit své chování a způsoby myšlení, ale na tom, kdo jste, není nic špatného.

Ryby

Může být těžké zjistit, jak moc je náročné dělat kompromisy v jakémkoli vztahu. Chápete, že je krásné být láskou proměněn, ale někdy se obáváte, že se ohýbáte kvůli ostatním lidem, že nadřazujete touhy všech ostatních nad své vlastní. Tento týden zjistěte, co je pro vás nejdůležitější, a odmítněte nad tím váhat. Když jsou vaše potřeby splněny a vaše základní hodnoty jsou nedotčeny, můžete si dovolit být flexibilní, pokud jde o zbytek.

Zdroj článku