Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 12. do 18. února: Štíry čeká důležité rozhodnutí, Střelci by měli být obezřetní

Slunce stojí ve znamení vzdušného Vodnáře. Evidentní jsou energie Merkuru, který propůjčuje vhled do všech aktuálních témat. Pluto jako pomyslný zesilovač pak zintenzivní vše, co budete řešit. Únor přeje novým projektům a začátkům, stačí si jen dodat více odvahy. Co čeká na zrozence právě vašeho znamení? Nahlédněte do našeho týdenního horoskopu a zjistěte, co vás čeká.

Beran (21.3. – 20.4.)

Měli byste přestat utíkat k práci a povinnostem a začít se konečně věnovat více sami sobě. Moc dobře víte, že byste měli dělat mnohem víc pro své zdraví, tak začněte. Udělat první krok je těžké, ale důležité. Zaměřte se zejména na oblast bederní páteře, na které se projevuje přemíra všeho, co na sebe nakládáte. V pracovní rovině se vám bude dařit. Nedělejte ale víc, než co je opravdu nutné.

Co vás čeká v oblasti vztahů a lásky, se dozvíte v galerii ZDE.

Býk (21.4. – 21.5)

Užívejte si všechny příležitosti zapojit se do společenského života. Večírky, plesy či posezení s přáteli pro vás teď budou balzámem na duši. Vaše domácí povinnosti a péči o rodinný krb si dovolte na chvíli upozadit, nikdo si toho ani nevšimne. Víkend bude přát také cestování a spřádání plánů na letní dovolenou. Kam se letos vypravíte?

Co vás čeká v oblasti vztahů a lásky, se dozvíte v galerii ZDE:

Blíženci (22.5.-20.6.)

Tento týden budete až nebývale kreativní, což se promítne do nových projektů ve vašem pracovním životě. Nestyďte se promluvit si o nich s vaším nadřízeným, máte šanci ukázat, co ve vás je. Přehodnoťte také svoji finanční situaci a hlavně si dejte dohromady všechny pojištění, smlouvy a další důležité záležitosti, které se týkají peněz.

Co vás čeká v oblasti vztahů a lásky, se dozvíte v galerii ZDE:

Husákovy děti z pohledu astrologie: Patříte mezi ně? Zjistěte, co o vás vypoví rok vašeho narození

Sedmdesátá a začátek osmdesátých let minulého století pod vlivem Pluta ve Vahách přinesla uvolnění na mnoha úrovních, včetně atmosféry po přísném období nástupu komunistického režimu. Lidé narození v tomto období, označovaní také jako generace X, jsou společenští, mírumilovní, usilují o harmonii ve všech oblastech života. V čem vynikají, jaké mají slabé stránky a na co by si měli dát pozor, aby se jim dobře žilo?
svetzeny.cz

Rak (21.6. – 22.7.)

Máte-li pocit, že je ve vašem životě tak trochu chaos, začněte tím, že si uděláte pořádek ve věcech kolem sebe. Je známo, že pokud si uspořádáte a vyčistíte prostor, ve kterém se pohybujete, pomůže vám to najít i váš vnitřní klid. Klidně se pusťte do třídění skříní a „zbytečných“ maličkostí, které máte v bytě či kanceláři. Nebojte se dělat ani drobné opravy v bytě, zvládnete je sami i bez pomoci řemeslníků.

Co vás čeká v oblasti vztahů a lásky, se dozvíte v galerii ZDE:

Lev (23.7. – 22.8.)

Tento týden pro vás nebude úplně jednoduchý, ale nebojte se, nepřinese žádnou tragédii. Spíš si uvědomíte, že takhle už dál žít nechcete, že potřebujete změnit něco důležitého. Napojte se na svou intuici. Sami dobře víte, o co jde. Stačí odhodit strach: „Co byste udělali, kdybyste se nebáli?“ První krok bude rozhodující, dobře si jej však rozmyslete.

Co vás čeká v oblasti vztahů a lásky, se dozvíte v galerii ZDE:

Panna (23.8. – 22.9.)

Potlačte v těchto dnech alespoň trochu svoje tendence k puntičkářství. Výrazně si zjednodušíte život a ušetříte čas, který byste teď měli věnovat spíše svým blízkým a sobě. Zaměřte se na to, co děláte rádi, ale nedostává se vám na to dost času. Pečujte také o své zdraví. Zaměřte se především na oblast hlavy. Mohou se ozvat bolesti zubů či dutin.

Co vás čeká v oblasti vztahů a lásky, se dozvíte v galerii ZDE:

5 znamení horoskopu, která se dožívají nejvyššího věku. Je mezi nimi to vaše?

Délka života závisí na mnoha faktorech, kdy mezi ty nejdůležitější patří životospráva, prostředí, v němž žijete, míra stresu, genetické předpoklady, ale i vaše zlozvyky. Nicméně podle astrologů jsou znamení zvěrokruhu, která mají předpoklady pro dlouhověkost. Přečtěte si, kterých pět znamení jde.
svetzeny.cz

Váhy (23.9. – 23.10.)

Nechybí vám odvaha a energie pustit se do něčeho nového. Využijte toho nejen v pracovní oblasti, ale i v tom, co děláte jen sami pro sebe. Planety přejí objevování nových obzorů. Toužíte studovat, začít háčkovat, malovat, nebo třeba cvičit jógu? Pusťte se do toho, mělo by se vám dařit. Každopádně pro vás tyto aktivity mohou mít přesah do budoucna.

Co vás čeká v oblasti vztahů a lásky, se dozvíte v galerii ZDE:

Štír (24.10. – 22.11.)

Tento týden se vám nevyhnou důležitá rozhodnutí, do kterých se vám vůbec nechce a odkládáte je. Rozhodněte se podle svého srdce, nikoli podle toho, co vám velí rozum. Někdy je důležité poslouchat svoji intuici. Na obzoru jsou také nečekané výdaje, s nimiž jste nepočítali. Přiměje vás to přemýšlet o tom, kde byste mohli šetřit. Jsou věci, za které utrácíte trochu zbytečně.

Co vás čeká v oblasti vztahů a lásky, se dozvíte v galerii ZDE:

Střelec

Buďte v těchto dnech obezřetní a nepouštějte si k tělu lidi, o kterých nejste stoprocentně přesvědčeni, že stojí na vaší straně. Mohlo by se vám to vymstít zejména v pracovní oblasti. Dávejte také pozor na to, jak s ostatními komunikujete. Vyřčená slova už nikdy nevezmete zpátky a mohlo by vás mrzet, že jste raději nemlčeli. Více než kdy jindy kontrolujte své emoce.

Co vás čeká v oblasti vztahů a lásky, se dozvíte v galerii ZDE:

Tajemný středověký zápisník odhalil věštbu pro rok 2024: Krásné a teplé jaro, ale i nárůst nemocí

Z roku 2024 se ukrojil sotva první měsíc a vy už máte pocit, že to nebude právě nejsnazší rok? Podle tajuplného zápisníku ze 14. století se nemýlíte, měl by vás čekat rok plný nástrah a těžkostí.
svetzeny.cz

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Zkuste neklesat na mysli, i když máte pocit, že se vám nic nedaří. V klidu popřemýšlejte nad tím, kde můžete být více efektivní. V jaké oblasti zbytečně ztrácíte čas a energii? Nebojte se požádat o pomoc ostatní, kteří možná ani netuší, že vám věci přerůstají přes hlavu. Optimismus je v těchto dnech na místě. Vše se zase v dobré obrátí, možná dříve, než byste čekali.

Co vás čeká v oblasti vztahů a lásky, se dozvíte v galerii ZDE:

Vodnář (21.1. – 18.2.)

Radost, láska, energie! Je tu slibný týden, ve kterém se vám bude dařit jak v profesním, tak i soukromém životě. Můžete se těšit z toho, že se vám podaří dořešit problém, který vám už delší dobu dělal vrásky na čele. Dopřejte si, do jste dlouho odkládali. Péči věnujte i svému zevnějšku, je ideální doba na změnu účesu nebo obnovení šatníku.

Co vás čeká v oblasti vztahů a lásky, se dozvíte v galerii ZDE:

Ryby (19.2. -  20.3.)

Dost možná v tomto týdnu překvapíte sami sebe. Vaše intuice a schopnost vcítit se do druhých, vám otevře dveře i tam, kde jste dosud neměli odvahu se prosadit. Důvěra v sama sebe a svůj potenciál se vám vyplatí zejména v profesní sféře. Koncem týden vás překvapí zpráva, která zamíchá vaším rodinným životem, ovšem v pozitivním slova smyslu.

Co vás čeká v oblasti vztahů a lásky, se dozvíte v galerii ZDE:

Týden od 12. do 18.2. 2024: Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu v lásce a vztazích
Zdroj článku