Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 11. do 17. března: Berany rozčílí nepochopení, Střelci mohou přijít o přátele

Je tu akční týden, který přinese nečekané změny a postrčí nás k rychlému jednání a řešení událostí. Postará se o to především postavení Uranu jako planety pokroku a nových pravidel. Umí nemilosrdně rozmetat co, co nás spoutává a omezuje a přináší čerstvý vítr a svobodu. Co čeká na zrozence právě vašeho znamení? Nahlédněte do našeho týdenního horoskopu.

Beran (21.3. – 20.4.)

Trochu vás rozčiluje, když ztrácíte čas s lidmi, co vás nechápou. Nebo když musíte dělat něco, co vám nedává smysl. Vaše ohnivá energie vás pohání dopředu a vy chcete uskutečnit všechny své plány naráz. Pokud vám někdo dluží peníze nebo s ním máte jakékoli nevyřízené účty, je pravý čas, abyste se přihlásili o to, co vám patří.

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, se dozvíte ZDE.

Býk (21.4. – 21.5.)

Tento týden vás zastihne pěkně „rozparáděné“. Místy ani nebudete vědět, proč děláte dusno a nedokážete být trochu shovívavějšími. Nebudete šetřit zejména své blízké, což by vás pak mohlo hodně mrzet. Snažte se proto jednat s chladnou hlavou. Ve druhé polovině týdne se připravte na nové podněty v oblasti péče o zdraví a krásu.

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, se dozvíte ZDE.

Blíženci (22.5. – 21.6.)

Na změny potřebujete jít trochu pomaleji než například Berani. Snažte se soustředit svou mysl na to, co skutečně chcete. Nezaměňujte to za to, co vám radí ostatní, že by pro vás bylo podle nich nejlepší. Jen vy sami dobře víte, co cítíte a po čem toužíte. Je čas si uklidit v hlavě a uskutečnit změnu, pokud cítíte, že jste na ni připraveni.

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, se dozvíte ZDE.

Jak poznat karmický vztah: Může vás srazit až na dno, důležité je nepřehlížet varovné signály

Věříte-li na minulé životy a další věci mezi nebem a zemí, určitě jste už zaslechli o karmických vztazích. Každý člověk, který nám vstoupí zásadním způsobem do života, nás má něco naučit. V tohoto typu vztahu to platí stoprocentně. Jenže obvykle není karmické životní pouto procházkou růžovou zahradou.
svetzeny.cz

Rak (22.6. – 22.7.)

Už vás nebaví brát jen ohledy na ostatní a sami sebe dávat na poslední místo. Toužíte být vidět a věnovat se naplno tomu, co vás baví. Tento týden je ideální k tomu, abyste vyrazili na nákup nějakého jarního oblečení, kabelky nebo maličkosti, které vám rozzáří domov. Radost vám udělá i něco, co si vyrobíte svýma rukama. Co třeba nějakou velikonoční dekoraci či věnec?

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, se dozvíte ZDE.

Lev (23.7. – 22.8.)

Měli byste být opatrnější. Máte sice poměrně široký okruh přátel a známých, ale opravdu je každý takový, za jakého ho považujete? Nesvěřujte se jen tak na potkání s vašimi pracovními záležitostmi, někdo by toho mohl lehce využít a vás postavit na druhou kolej. V těchto dnech budete cítit odliv energie, což si nevyčítejte a odpočívejte. I král zvířat musí někdy načerpat síly.

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, se dozvíte ZDE.

Panna (23.8. – 22.9.)

Dařit se vám bude zejména tehdy, pokud se živíte psanou či mluvenou komunikací. Pusťte se s klidem do nových projektů, protože máte šanci zazářit. Dařit se bude ale všem, pokud jde o oblast vyjadřování. Je šance, že byste mohli získat podporu lidí, od kterých byste ji dost možná ani nečekali. Nezůstávejte v pozadí, tento týden jsou vám planety nakloněny!

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, se dozvíte ZDE.

Jak poznat povahu druhého člověka? Stačí mu položit jednoduchou otázku

Umění komunikace málokdo dokáže zvládat na jedničku, stejně tak jako odhadnout na první dobrou člověka, se kterým konverzaci vedeme. Čas od času ale potkáváme nové lidi, kteří nám do budoucna mohou zasahovat do života, a tak je potřeba naučit se je odhadnout. Víte, že k utvoření prvního dojmu často stačí pouze jedna otázka?
svetzeny.cz

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Tento týden se můžete cítit dost úzkostně nebo se opakovaně vracet k myšlenkám, které vás stresují. Nejlépe uděláte, když se trochu uzemníte, milé Váhy. Jak? Starejte se o věci, které můžete a máte pod kontrolou, mimo jiné o své domácí prostředí a fyzické zdraví. Vytvoření základů emoční síly a odolnosti vám nejen pomůže cítit se lépe, ale také si v různých situacích lépe poradit.

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, se dozvíte ZDE.

Štír (24.10. – 22.11.)

Vaším tématem budou v tomto týdnu finance. Nepouštějte se do riskantních investic, které vyžadují větší obnosy peněz. Dobře prověřte například i to, kde si kupujete letní dovolenou nebo komu pronajmete byt a podobně. Na druhou stranu vám budou planety nakloněny v oblasti zdraví. Uleví se zejména těm, koho trápí bolesti hlavy a zad.

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, se dozvíte ZDE.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Zdá se, že jste tento týden zaměstnání příliš sami sebou. Soustředíte se sami na sebe a na to, co vás baví. To je dobře, ale nezapomínáte tak trochu, že existuje i zbytek světa? Dejte o sobě vědět zejména těm lidem, kteří na to už delší dobu čekají. Mohli by si myslet, že jste na ně zapomněli nebo že jim nestojíte za špetku pozornosti. Mohli byste lehce přijít o přátele.

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, se dozvíte ZDE.

 

Numerologie: Vypočítejte si vaše životní číslo a zjistěte, co vás čeká v březnu 2024

Každý člověk je definován nějakými čísly, která znázorňují jeho povahu, vzorce chování a osobnostní rysy. Vypočtěte si jednoduchým způsobem svoje osobní životní číslo a zjistěte, co vás podle numerologie čeká v březnu 2024. Ne každý bude mít na růžích ustláno, ale je dobré mít na paměti, že každé období má svůj konec. Už v dubnu totiž může být všechno jinak.
svetzeny.cz

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Připravte se na velký jarní úklid v oblasti svých emocí, což je do jisté míry dílem postavení vašeho vesmírného vládce Saturnu v Rybách. Berte popořadě své pocity a také lidi ve vašem okolí, kterých se týkají. Máte s někým nevyřešený problém? Zapomněli jste se někomu omluvit nebo ho ujistit, že jste tu pro něj? Pak už jen stačí začít co nejdříve jednat. Ideálně do momentu, než Slunce vstoupí do znamení Berana.

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, se dozvíte ZDE.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Jsou tu dny, kdy si užijete klid a porozumění. Podaří se vám dořešit záležitost s někým důležitým, kdo původně nepochopil váš záměr. To vám rázem zlepší náladu a vy si oddychnete. Užívejte si nyní tento stav, kdy nemusíte kroužit v turbulencích a zachraňovat, co se dá. Soustřeďte se na to, co vám dodává energii. Je to práce na zahrádce, čtení knih nebo zkoušení nových receptů?

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, se dozvíte ZDE.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Slunce právě stojí ve vašem znamení, navíc jsou tu ještě energie březnového novoluní v Rybách. Vaše silné stránky se mohou tedy projevit naplno. Jděte si za tím, co je pro vás důležité, ale pozor na to, abyste nevěnovali příliš energie něčemu, na co ve výsledku nebudete stačit. Je třeba znát své limity a těmi se řídit.

Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů, se dozvíte ZDE.

 

Galerie: Co vás čeká v oblasti vztahů a práce
Zdroj článku