Přejít k hlavnímu obsahu

Setkání s osudovou láskou podle horoskopu: Nejdéle si budou muset počkat Panny a další dvě znamení

V jakém věku potkáte lásku svého života? Dle astrologie na to má vliv i vaše znamení zvěrokruhu. Zatímco některá z nich potkají svou spřízněnou duši velmi brzy, Panny, Střelci a Kozorozi si musejí počkat pěkně dlouho. Kdy se štěstí usměje na vás?

Beran

Berany čeká setkání s jejich spřízněnou duší kolem 25. roku života. V tomto věku ještě dospívají, ale už se jim hlavou honí myšlenky na to, že by se usadili. Neskrývají své pravé já, hledají někoho, kdo je bude milovat i s jejich chybami. V tomto období si užívají přítomného okamžiku a jsou otevření možnostem.

Býk

Býk nejčastěji potká svou osudovou lásku v 18 letech. Tomuto znamení vůbec nevadí sňatek v mladém věku. Závazky jsou pro ně důležité, pokud byste Býkovi dali najevo, že si nejste vztahem jistí, ztratí zájem. I přes skepsi okolí jim manželství uzavřené v mládí velmi často vydrží celý život.

Blíženci

Blíženci své spřízněné duše potkávají nejčastěji těsně po maturitě. Často se tak stává v první práci nebo při studiu na vysoké škole. V tuto dobu se velmi socializují a díky jejich oslnivému charisma také snadno navazují kontakty. Ctitelů či ctitelek mají hodně, ale do vážného vztahu půjdou jen s osobou, která jim dá pocit, že se znají roky.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Číslo popisné určuje energii vaší domácnosti. Jedenáctku mají jen vyvolení

Čísla nás životem provazí už od narození, kdy je nám do rodného listu zapsáno datum. V život mají určitou roli, naznačují vám, kam se životem ubírat i to, co od něho čekat. Numerologie se dá odvozovat v podstatě od jakéhokoliv čísla. Například od čísla popisného, které najdete u adresy vašeho domu.
svetzeny.cz

Rak

Raci už od malička sní o velké lásce jako z latinskoamerické telenovely. Toho pravého či pravou potkávají kolem 21. roku života. Touží po romantickém vztahu plném něhy a dost často také mívají trochu naivní představy o partnerství. Jsou však připraveni udělat cokoliv, aby měla jejich pohádka šťastný konec.

Lev

Lev si na toho pravého či pravou bude muset počkat až do 27 let. Toto znamení si chce nejprve užívat, cestovat a zkoušet všechno možné. V tomto věku jsou Lvi už natolik vyspělí, aby konečně budovali vážný vztah, předtím dávají přednost volnosti.

Panna

Panna je velmi náročné znamení zvěrokruhu, a to se promítá i do jejích vztahů. Toto znamení zvěrokruhu má přesnou představu o tom, jak má ona spřízněná duše vypadat. Výčet pozitivních vlastností a dovedností nebere konce. Navíc jsou Panny romantické duše, které se svou drahou polovičkou potřebují cítit propojení. Setkání s osudovou láskou tak Pannu čeká za dlouhou dobu, nebo také nikdy.

Váhy

Váhy potkávají svou osudovou lásku ve věku 20 let, v tu dobu nejsou už puberťáci, ale rozhodně bychom je také nemohli označit za vyzrálé jedince. Hledají někoho, kdo je skvěle doplní a vyváží. Často se jejich spřízněnou duší stane nejlepší kamarád či kolega.

Štír

Štíři jsou jedním ze znamení, které potkává toho pravého či pravou velmi brzy. Hovoří se o věku 17 let. Štíři jsou velmi vášniví a snadno někomu zcela propadnou. Pokud o někoho stojí, budou o jeho přízeň bojovat, a to klidně i nečestně. Potřebují vedle sebe mít partnera, který je silně přitahuje a vzrušuje.

Střelec

Pokud něco Střelec z hloubi duše nesnáší, jsou to závazky. Partner řadě z nich dlouhou dobu připadá jako koule u nohy. Své spřízněné duše potkávají těsně před třicítkou. Osudová setkání jim přináší rozporuplné pocity. Pokud ale Střelci daná osoba skutečně imponuje, je ochoten i zkusit udržovat vážný vztah.

Mohlo by se vám líbit

Devět životních cyklů, které zásadně ovlivňují váš život i budoucnost. Spočítejte si, v jakém se nacházíte

Lidský život se různě prolíná a ovlivňuje vás spousta situací a životních rozhodnutí. Existují takzvané devítileté cykly, kterými si lidé procházejí. Zdá se vám, že někdy cítíte, že se věci mění a lámou? Možná právě začínáte nový životní cyklus. Chcete vědět, v jakém se právě teď nacházíte? Jde to spočítat!
svetzeny.cz

Kozoroh

Toto znamení moc nevěří na nalezení osudového partnera. Kozoroh je velmi realistický a ke svým partnerům určitě bude mít celou řadu výhrad. Vztahy vnímá čistě racionálně. Usadit se hodlá kolem třicítky, v této době často potká toho pravého či pravou. Hlavní je pro něj, aby sdíleli stejné hodnoty a životní vize.

Vodnář

Možná byste to do Vodnářů na první pohled neřekli, ale po vážném vztahu touží už relativně brzy. Svou spřízněnou duší potkávají kolem 22. roku života. Potřebují cítit, že je mezi nimi hlubší spojení. Jejich pravou láskou bude někdo, s kým dokážou mluvit celé hodiny.

Ryby

Ryby jsou beznadějní romantici, kteří potkávají své osudové partnery brzy, ve věku 19 let. Chtějí, aby byl příběh jejich lásky jako z pohádky. V vztahu nesmí chybět romantika. Často se stává, že životního partnera nachází ve chvíli, kdy začíná nová etapa jejich života.

Zdroj článku