Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tady se pomoci nedočkáte. Mezi nejhorší "naslouchače" patří Vodnář nebo Rak

Vždy naslouchají a vnímají ostatní? Tato tři znamení zvěrokruhu jsou spíše nejlepšími nenaslouchači, než někým, komu byste se chtěli svěřit s nejniternějšími myšlenkami. Patří sem Rak i Vodnář!

Když vám někdo poskytne náhled do své duše a vylije své srdce, ukazuje to jeho nejhlubší důvěru. Tato investice se však nevyplatí do každého znamení zvěrokruhu. Třem znamení chybí empatie, jelikož jsou příliš zaneprázdněni sami sebou. Koho se to týká? 

Rak

Rak je běžně vnímán jako emocionální znamení. Dají své city najevo okamžitě, když se necítí dobře, ale dokážou se postavit i do pozic jiných znamení zvěrokruhu. Jen v práci je to trochu problém. Pokud je pracovní vytížení příliš vysoké, bojí se neúspěchu. Poté se přepnou do režimu přežití a stěží mohou plnit pracovní pokyny, natož naslouchat svým nejbližším. Rázem se z nich stanou sobci. Ale jakmile hladina stresu klesne, vrátí se do normálu.

 

Mohlo by se vám líbit

Velká tarotová předpověď od kartářky na týden od 15. do 21. srpna: Který den bude váš šťastný, nebo kdy se vám do cesty postaví překážka?

Kartářka Alice Cross pro vás připravila velkou tarotovou předpověď na týden od 15. do 21. srpna. Zjistěte, který den je třeba posílit tělo v posilovně, kdy se vám na cestě objeví překážka, kterou budete muset překonat, nebo třeba kdy dát prostor své intuici.
svetzeny.cz

Vodnář

Vodnáři jsou rychlí ve všem, co dělají. Dokážou produktině pracovat v práci i dělat únavné domácí práce během okamžiku. Jejich cíl: aby mohli mít co nejvíce volného času pro sebe. Bohužel kvůli hektickému tempu často upadá jejich empatie stranou. Pokud by bylo na vás, každý by měl přistupovat k věcem rychleji. Mezi všemi informacemi jsou také emoce, které Vodnář často přehlíží.

Štír

Štíři kladou na první místo své vlastní blaho. Těžko se však otevíráte ostatním. Vaše znamení zvěrokruhu vás vybavilo zdí. Je pro vás obtížné zjistit, zda má někdo úmysly přesahující obsah rozhovoru. Abyste se ochránili, je lepší se soustředit na sebe, což bohužel často stojí v cestě vaší ochotě pomoci. Pokud nemáte informace, nevíte, jak jednat.

Zdroj: Horoscope.com