Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Listopadové novoluní 2022 přinese třem znamením poznání, které jim změní život. Střelci mají vyhráno

Info ikona
Horoskop

Listopadové období novoluní a Střelce připadá na 23. listopadu 2022 a přináší třem znamením zvěrokruhu poznání, které může navždy změnit jejich životy. patříte do tohoto šťastného výběru, nebo si budete muset pár dní počkat na nový týden a nový start? Na to vám odpoví hvězdy.

Když dvě astrologické události přijdou na stejné datum, je jasné, že se životy znamení zvěrokruhu promíchají. Nejinak je tomu i 23. listopadu 2022. Listopadové novoluní a začátek sobdobí Střelce připadají na stejné datum. Této kosmické energii nemohou uniknout tři znamení zvěrokruhu. Čeká na vás poznání, které může navždy změnit váš život.

Listopadové novoluní a období Střelce startují

Období tajemného Štíra se chýlí ke konci, ale nás vítá ohnivý Střelec, jehož radost ze života a lehkost jsou nakažlivé. Navíc novoluní znamená začátek nové kapitoly. Nyní je čas na změnu, odchod z práce, nebo změnu životního stylu. Tři znamení zvěrokruhu, ovlivněná energiemi novoluní a Střelce, hledí do nové budoucnosti plné optimismu.

1. Blíženci

Blíženci si nyní jasně uvědomují, o čem ještě donedávna pochybovali. Osoba po jeho boku je vlastně nejlepší přítel, partner a spřízněná duše v jednom. Díky novoluní a energii, kterou přináší, se vzdušné znamení najednou cítí připraveno na další krok. Neumíte si představit nic lepšího, než se spolu konečně nastěhovat, vzít se nebo založit rodinu. Tak proč čekat, milí Blíženci?

Vaše barva očí prozradí i to, co nechcete: Podle vědců odhalí, jakou máte inteligenci, povahu, a jaké jsou vaše slabé a silné stránky

svetzeny.cz

2. Panna

Je čas toho nechat, drahá Panno. Zemské znamení už dlouho pociťuje tíhu na svých bedrech. Posledních pár týdnů snad nemyslelo na nic jiného. A to Pannu hodně zatížilo. Novoluní a Střelec jí nyní pomáhají přijmout to, co stejně nelze změnit. S každým novým začátkem přichází vzrušení z nového dobrodružství. Bez ohledu na to, zda se jedná o stěhování, profesní přeorientování nebo nový začátek v milostných vztazích, je Panna připravena vyrazit vstříc novému životu, který je o dost lepší než ten nynější.

3. Střelec

Kosmická energie novoluní a Střelce samozřejmě nenechává milované Střelce nedotčené. Ohnivé znamení je ještě neklidnější, ještě optimističtější a ještě dobrodružnější než obvykle.Touha vidět letos něco nového ze světa je obrovská. „Jen to udělej“ stejně vždy bylo heslem Střelce. Bez dalších okolků hledejte vhodné nabídky: krátká dovolená na horách, spontánní výlet do tepla nebo objevování nového kontinentu. Opustit každodenní život je přesně to, co nyní potřebujete, milí Střelci.

Zdroj článku