Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop 2023: Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu? Býci mění priority, Střelce čekají hádky s vedením

Info ikona
Horoskop

Jak se bude vyvíjet ekonomická situace nejen v České republice je pro mnohé ve hvězdách a možná právě tam můžete hledat odpovědi. Máte strach o svou práci nebo vás čeká nová výzva v podobě podnikání? Přečtěte si svůj horoskop na nadcházející rok.

Je to až neuvěřitelné, že se další rok kvapem blíží a přináší mnohé změny. Nechcete být zaskočeni tím, co vás čeká a nemine? Přečtěte si svůj kariérní horoskop a buďte připraveni.

Berani

Ze začátku roku je možné, že se vrátíte na místo, kde jste dříve pracovali nebo možná potkáte kolegu z minulé práce, který vám nabídce zajímavou příležitost. Od dubna až května je čas aktivně začít něco nového. Vyhlížejte možnosti ke změně své kariéry a postavení. Možná dokonce překvapíte sami sebe pokrokem, kterého díky novým cestám dosáhnete.

Býci

Vaše kariéra a celkové směřování se v roce 2023 značně změní, zejména v květnu, kdy změníte své priority a budete usilovat o nové iniciativy. Jste připraveni pustit se do aktivit a projektů, které vám poskytnou naplnění. Až do podzimu u vás vše poběží jako na drátkách a nic vás nebude zastavovat, pak se objeví menší zádrhely, které však snáze zvládnete.

Blíženci

V novém roce vám hrozí, že se na svou kariéru budete dívat skrze růžové brýle, zejména na konci března. Nezapomeňte zůstat nohama na zemi, protože v roce 2023 byste mohli dosáhnout nového cíle. Ale když pořádně zaberete, čeká vás plno pracovních úspěchů, které se dostaví až po nějakém čase. Celý rok by měl být pro vás na rozdíl od jiných znamení profesně stabilní.

Horoskop zdraví na týden od 21. do 27. listopadu: Lvi mohou mít potíže se zažíváním, Střelcům hrozí přepracování

svetzeny.cz

Raci

V tomto roce můžete postoupit na kariérním žebříčku, přičemž květen a červen budou obzvláště produktivní. Budete spolupracovat s novými skupinami nebo firmami. Jen se vyvarujte unáhlených rozhodnutí, zejména v květnu. Pravděpodobně vás čeká větší finanční investice, jako je koupě domu, bytu či pozemku, což povede k tomu, že budete muset ještě více pracovat.

Lvi

Pro Lvi platí, že je téměř po celý rok bude naplňovat právě jejich kariéra, která bude na vrcholu. Svou práci začnete víc milovat a budete ji považovat spíše jako koníček. Často kvůli tomu budete přehlížet své blízké. Na konci roku dostanete jednorázovou příležitost na finanční přilepšení, a i když vám to nebude po chuti, je dobré popadnout nabídku za pačesy.

Panny

Čím více se budete věnovat rozmanitosti ve své kariéře, tím více si užijete rok 2023. V opačném případě by se malé zapojení mohlo ukázat jako nenaplňující. Navíc se vám vyplatí být aktivní a vyhledávat nové projekty. Když budete poctivě pracovat, váš šéf si toho hodně brzy všimne a budete si moci říct o povýšení. Ruku v ruce se slibnou kariérou přicházejí i nové finance.

Listopadové novoluní ve Střelci přináší čas plný optimismu, kdy se vyplatí riskovat

svetzeny.cz

Váhy

Již na začátku roku se pravděpodobně výrazně změní vaše pracovní podmínky. U některých z vás budou způsobeny vývojem v osobní nebo zdravotní situaci, ničeho se však nebojte. Duben bude opět měsícem pro lepší vyhlídky, musíte se však vyvarovat unáhlených rozhodnutí, což by u vás nemělo být tak těžké.

Štíři

V roce 2023 dojde k závažným pracovním rozhodnutím, a právě klíčem k úspěchu jsou nové dohody a spolupráce. Ve druhém čtvrtletí získáte šanci zlepšit svou kariéru, ať už jste zaměstnaní nebo podnikáte. Měnící se pracovní scénáře ovlivní váš osobní život, takže rozhodnutí musí být dobře podložená.

Střelci

Střelci, dávejte si pozor na ukvapená rozhodnutí a hádání se s nadřízenými. Pokud jde o kariéru, očekávejte, že na konci května bude v životě rušno. Zvažte proto, zda byste neměli dát své nápady do pohybu již v březnu a dubnu, abyste byli připraveni změnit věci ve svůj prospěch v polovině roku.

Numerologie: Zjistěte svůj osud podle data narození a rozluštěte svůj účel na tomto světě

svetzeny.cz

Kozorozi

Právě vám se bude v kariéře neuvěřitelně dařit. Vaším cílem sice bude pracovat méně, zato efektivněji. Do cesty vám přijdou nové možnosti, které vám usnadní finanční situaci, a i když to není ve vaší povaze, zkuste tomu dát volný průběh. Patříte v roce 2023 mezi úspěšná znamení po všech stránkách, tak toho patřičně využijte.

Vodnáři

Z kariérního hlediska je tento rok pro vás zajímavou příležitostí k rozvoji dovedností a k přijetí nové každodenní rutiny. Naštěstí získáte možnost postupně měnit svůj obvyklý rozvrh. Co udělat, abyste dosáhli pokroku? Budete muset nejprve najít motivaci k tomu, abyste nechali minulost za sebou a neztráceli čas nad tím, co již nemá smysl.

Ryby

Už nějakou dobu přemýšlíte o změně, a to především v zaměstnání. Změna vám nebude připadat tak skličující jako v předchozích letech, a tak se možná naučíte novým aspektům své práce, nebo dokonce vstoupíte do nového oboru. Červen je klíčovým měsícem pro kariérní příležitosti, takže mějte oči na stopkách.

Zdroj článku