Přejít k hlavnímu obsahu

Dětský horoskop: Jaká bude povaha vašeho malého pokladu?

Info ikona
Dětský horoskop

Pokud jde o děti, rodiče jsou zvědaví na jakékoliv možné informace. Přečtěte si, jaké astrologické znamení bude mít či má váš uzlíček radosti, a jaká bude nebo je podle astrologů jeho povaha. Rodiče, kteří mají doma Panny, se musí obrnit trpělivostí!

Velký horoskop na červen 2023 pro jednotlivá znamení: Co čeká právě vás?

svetzeny.cz

Vliv astrologie na povahu

Přečtete si malého průvodce dětským horoskopem, který vám může poskytnout některé informace ohledně toho, co můžete očekávat od svého dítěte na základě jeho astrologického znamení.

Kozoroh

Děti narozené mezi 22. prosincem a 20. lednem jsou Kozorozi. Jsou to plaché a tvrdohlavé děti, stejně jako jejich symbol – koza. Zároveň jsou však moudré, na svůj věk velmi vyspělé a mají sklony k větší zodpovědnosti.

Vodnář

Pokud se narodí či narodilo vaše dítě mezi 21. lednem a 20. únorem, je to Vodnář. Děti Vodnáři jsou známé svými emocemi, které jsou jako na horské dráze. Jsou také přirozeně empatické. Mají tendenci být kreativní a jedineční.

Ryby

Ryby jsou děti narozené mezi 21. únorem a 20. březnem. Vaše dítě často sní, což povede k velmi kreativním nápadům. Mají bohatou fantazii a mohou být velmi citlivé na emoce ostatních.

Beran

Berani jsou děti narozené mezi 21. březnem a 20. dubnem. Malí Berani jsou velkorysí a přirození vůdci. Mají silnou vůli a energii a často mají sklony k dobrodružství.

Býk

Pokud se narodí či narodilo vaše dítě mezi 21. dubnem a 21. květnem, je to Býk. Stejně jako býci jsou i děti ve znamení Býka tvrdohlavé, ale touží po lásce a náklonnosti. Jsou to spolehlivé a trpělivé děti.

Blíženci

Blíženci jsou děti narozené mezi 22. květnem a 21. červnem. Blíženci jsou známí tím, že jsou velmi energičtí a upovídaní. Mají zvědavou povahu a jsou zvědaví na svět kolem nich.

Červnový tarotoskop pro každé znamení zvěrokruhu: Raci se zbaví negativní energie, Štírům se splní sny

svetzeny.cz

Rak

Raci jsou děti narozené mezi 22. červnem a 22. červencem. Tato letní miminka milují pobyt ve vodě, stejně jako jejich symbol ráčka, a jsou přirozeně starostlivá. Jsou to citlivé a velmi emocionální děti.

Lev

Pokud se narodí vaše dítě mezi 23. červencem a 22. srpnem, je to Lev. Váš malý lvíček se bude smát častěji než ostatní. Jsou to charizmatické děti s vysokým sebevědomím a láskou ke společnosti.

Panna

Panny jsou děti narozené mezi 23. srpnem a 22. zářím. Panny mají tendenci být panovačné, ale jsou také velmi chytré! Mají analytické myšlení a jsou často pedantské.

Váhy

Váhy jsou děti narozené mezi 23. zářím a 23. říjnem. Váhy mají tendenci být nerozhodné a vždy zvažují možnosti. Mají zájem o rovnováhu a harmonii ve vztazích.

Štír

Štíři jsou děti narozené mezi 24. říjnem a 22. listopadem. Stejně jako štír jsou tyto děti pozdního podzimu typicky introvertní a ochranitelské, ale přesto jsou silné a velmi bystré. Mají tendenci být hluboce emotivní a mají vynikající schopnost proniknout do podstaty věcí.

Střelec

Pokud se narodí či narodilo vaše dítě mezi 23. listopadem a 21. prosincem, je to Střelec. Malí Střelci rádi rozesmějí lidi kolem, ale také potřebují svůj osobní prostor. Tyto kreativní děti nejsou zrovna fanoušky pravidel, naopak mají svoji divokou stránku, která vás nutí být neustále ve střehu.

Zdroj článku