Přejít k hlavnímu obsahu

Shopping Fever u vás doma

Oblíbená akce Shopping Fever se blíží a nezastaví ji ani karanténa, která zasáhla životy nás všech. Vybrat si své oblíbené kousky oblečení nebo produkty budete moci online z pohodlí vašeho domova a díky slevovým nabídkám ušetříte 20 až 50 %!

Díky pandemii jsou někteří z nás již několikátý týden ve svých domovech a vycházíme jenom na nutný nákup nebo vynést odpadky. Ani v této situaci ovšem nepřijdete o vámi tolik oblíbenou slevovou akci Shopping Fever. Udělejte radost sobě nebo někomu z rodiny a pořiďte s výraznou slevou desítky produktů. O víkendu 17. - 19. 4. si můžete vybrat z více než 120 nabídek!

Nakupujte a přitom neudělejte ani krok
Je to velmi jednoduché - stačí vám mobilní telefon, připojení k internetu a jste připravena na nákupy. Stáhněte si aplikaci Shopping Fever, která je dostupná pro Android i iOS, a ihned uvidíte přehledný seznam všech nabídek a slev. Za pouhých 110 Kč si zde můžete koupit všechny slevové nabídky, které uplatníte během nákupu. Ty rovněž získáte pokud si koupíte časopis ELLE, Marie Claire nebo JOY.

Zapojí se mnoho značek
E-shopy si připravily speciální akce a kromě slev se můžete u některých těšit i na dárečky k nákupu. Těšit se můžete na slevové akce Yves Rocher, Under Armour, Pietro Filipi, CCC, Parfumérie Marionnaud, Kiehl´s, Geox, Douglas, Pandora, Pizza Hut a mnoho dalších.

Naplánujte si příjemný víkend a nakupujte například po telefonu s vaší nejlepší kamarádkou. My doufáme, že vám Shopping Fever vykouzlí úsměv na tváři a do šatníku vám přibude nový oblíbený kousek.