Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Tato tři znamení zvěrokruhu jsou tento týden přímo vyvolena pro úspěch

Pro které tři znamení zvěrokruhu bude týden 17. května velkým úspěchem. Týdenní horoskop odhaluje, kterých znamení se toto štěstí týká. Jste to vy, komu hvězdy předpovídají šťastný týden?

Zatímco někteří z nás prožívají „útlum“, některá znamení zvěrokruhu mají tento týden šťastnou hvězdu a čeká je nezapomenutelný týden plný úspěchů, a to jak pracovních, tak soukromých. Patří vaše znamení do této trojice vyvolených? Pokud ano, čeká vás týden plný radosti a jen překážky budete zvládat levou zadní.

Beran

Hvězdy zajišťují, aby Beran prošel týdnem obzvláště energicky. V práci vše funguje hladce, takže kolegové závistí zezelenají, protože vše, na co Beran nyní sáhne, zvládne bez velkého úsilí. Výsledná spokojenost má také dopad na soukromý život: s vaším partnerem se nemůžete cítit lépe. Pokud vztah nemáte, je ideální čas se porozhlédnout.

Býk

Dlouhodobé období problémů a jakési nechuti dělat cokoliv je u konce. To dává Býkovi hodně síly a přichází pozitivní start do nového týdne. Znamení zvěrokruhu se nyní chystá rozšiřovat svoje obzory. V tomto týdnu je učení novým věcem obzvláště snadné a jako bonus – čeká vás rychlý úspěch. Býci se také cítí fit, silní a plní energie, pokud jde o zdraví. Takže byste si určitě mohli troufnout vyzkoušet nový sport nebo nový koníček.

Ryby

Během týdne od 17. května se mohou Ryby uklidnit a zvolnit tempo. Dopřejte si hodně kratších oddychových chvil, kdy načerpáte energii na další výzvy. Často vás tíží pocit viny, pokud nepracuje v podstatě pořád – ovšem tento týden si to můžete dovolit. Odpočinek je dobrý pro tělo i duši a pomůže vám soustředit se na věci, které vám dělají radost. Lidé, kteří se narodili v Rybách, tento týden dobíjejí energii všem lidem kolem sebe a dávejte dobrý pozor, s kým se tento týdne setkáte – z náhodného setkání může vzniknout nápad, který bude dlouhodobě formovat váš život a přinese vám úspěch.

Mohlo by se vám líbit

Indiánské znamení zvěrokruhu: Zjistěte, které ze 12 znamení náleží právě vám

Znamení zvěrokruhu jako Lev, Štír nebo Beran Indiáni neznají. To je způsobeno skutečností, že v indiánské astrologii nezáleží na souhvězdích, ale rozhoduje stav přírody (rostliny, zvířata, skály, větry a roční období).
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Probouzíte se mezi 3 a 4 ráno? Má to magický význam, který vám může změnit život

Probouzet se v noci a rušit se ze spánku není ničí oblíbená činnost. Co kdybychom vám ale prozradili, že pokud se budíte mezi 3 a 4 hodinou, máte dar, který by vám mohl leckdo závidět. Připravili jsme pro vás článek, který vám tuto magickou hodinu přiblíží.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

7 znamení, že to s vámi nemyslí vážně: Nepřehlížejte tyto varovné signály

Je těžké si vůbec připustit, že by to s vámi muž, o kterého máte zájem, nemyslel vážně. Avšak čím dříve si to uvědomíte, o to méně bolesti vám to do budoucna způsobí. Přestaňte svůj protějšek donekonečna omlouvat. Věnujte pozornost těmto 7 varovným signálům, které značí, že to s vámi váš partner nemyslí vážně.
svetzeny.cz