Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Tato tři znamení zvěrokruhu jsou tento týden přímo vyvolena pro úspěch

Info ikona
Horoskop

Pro které tři znamení zvěrokruhu bude týden 17. května velkým úspěchem. Týdenní horoskop odhaluje, kterých znamení se toto štěstí týká. Jste to vy, komu hvězdy předpovídají šťastný týden?

Zatímco někteří z nás prožívají „útlum“, některá znamení zvěrokruhu mají tento týden šťastnou hvězdu a čeká je nezapomenutelný týden plný úspěchů, a to jak pracovních, tak soukromých. Patří vaše znamení do této trojice vyvolených? Pokud ano, čeká vás týden plný radosti a jen překážky budete zvládat levou zadní.

Beran

Hvězdy zajišťují, aby Beran prošel týdnem obzvláště energicky. V práci vše funguje hladce, takže kolegové závistí zezelenají, protože vše, na co Beran nyní sáhne, zvládne bez velkého úsilí. Výsledná spokojenost má také dopad na soukromý život: s vaším partnerem se nemůžete cítit lépe. Pokud vztah nemáte, je ideální čas se porozhlédnout.

Býk

Dlouhodobé období problémů a jakési nechuti dělat cokoliv je u konce. To dává Býkovi hodně síly a přichází pozitivní start do nového týdne. Znamení zvěrokruhu se nyní chystá rozšiřovat svoje obzory. V tomto týdnu je učení novým věcem obzvláště snadné a jako bonus – čeká vás rychlý úspěch. Býci se také cítí fit, silní a plní energie, pokud jde o zdraví. Takže byste si určitě mohli troufnout vyzkoušet nový sport nebo nový koníček.

Ryby

Během týdne od 17. května se mohou Ryby uklidnit a zvolnit tempo. Dopřejte si hodně kratších oddychových chvil, kdy načerpáte energii na další výzvy. Často vás tíží pocit viny, pokud nepracuje v podstatě pořád – ovšem tento týden si to můžete dovolit. Odpočinek je dobrý pro tělo i duši a pomůže vám soustředit se na věci, které vám dělají radost. Lidé, kteří se narodili v Rybách, tento týden dobíjejí energii všem lidem kolem sebe a dávejte dobrý pozor, s kým se tento týdne setkáte – z náhodného setkání může vzniknout nápad, který bude dlouhodobě formovat váš život a přinese vám úspěch.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.