Přejít k hlavnímu obsahu

Sázet online? Sedmkrát ano!

Hrát o miliony přímo z vašeho obývacího pokoje? Dříve něco nepředstavitelného, nyní je to realita. Většina terminálů Sazky je sice otevřena, vy ale můžete zvolit sázení online, které nabírá na popularitě mezi Čechy. Přinášíme vám sedm důvodů, proč si ho zamilujete také.

1. Nemusíte nikam chodit
Nejen teď, kdy chcete předcházet nákaze, je sázení online skvělým nápadem. Kvůli tiketu do vaší oblíbené hry nebudete muset opustit pohodlí svého domova.

2. Je to rychlé
Nejen chození do obchodu, ale také čekání ve frontě, než na vás dojde řada, nějaký čas zabere. Nic takového se vám ale nestane, když si vsadíte online. Stačí pár kliknutí a svůj tiket máte v kapse.

3. Je to bezpečné
Příběhů výherců, kteří ztratili svůj tiket nebo jim ho někdo ukradl, je plný internet. S online hraním loterií ale nic takového nehrozí. Všechny své sázky máte bezpečně uložené pod svým hráčským účtem u Sazky, a nikdo vás tak o ně nepřipraví.

4. Nepřijdete o velké ani menší výhry
Na kontrolu tiketu občas zapomene každý z nás. A pokud je navíc v obchodě mnoho lidí, někdy se nám na vyplacení menších výher nechce tak dlouho čekat. Se sázením přes internet ale takové starosti nemáte. Vaše tikety za vás automaticky kontroluje Sazka, a tak už nikdy o žádnou výhru nepřijdete.

Vsaďte si Sportku online

5. Pro výhru nemusíte nikam chodit
Peníze, které vyhrajete přes internet, jsou vám automaticky připsány na váš účet a celou částku si navíc můžete okamžitě převést na bankovní konto.

6. Všechny hry najdete na jednom místě
Není to jenom Sportka, kterou si můžete vsadit online. Eurojackpot, Šťastných 10, ale třeba i Šťastné datum nebo Euromiliony. Na internetu najdete téměř všechny hry, které jsou běžně dostupné ve vaší oblíbené trafice. Co víc: na stránkách Sazky si také lze vsadit jednu čistou onlinovku v podobě hry Rychlé kačky. Ta je k dispozici pouze pro online sázející a každou minutu tu můžete vyhrát až 1 000 000 Kč.

7. Registrace zabere pár chvil
Ke hraní loterií přes internet je zapotřebí registrace na stránkách Sazky na tomto odkazu. Ani u té ale nejde o nic složitého. Můžeme vám garantovat, že ji dokončíte dřív, než se vám uvaří voda na čaj. Jak na ni, prozradí následující video.

Podívejte se, jak na registraci.
https://www.youtube.com/watch?v=qY7_uzOD468&feature=youtu.be

Registrace na web Sazky je rozdělena na dvě fáze, dobrá zpráva nicméně je, že sázet můžete už poté, co budete mít dočasnou registraci. I přechod na tu trvalou ale zvládnete z pohodlí svého domova.

Přesvědčilo vás sedm důvodů proč sázen online nebo si raději zajdete do trafiky? Ať tak či tak, doufáme, že příští slosování z vás udělá loterního milionáře. Přejeme hodně štěstí!