Přejít k hlavnímu obsahu

Nakupuji a #zustavamdoma bude heslem letošní Shopping fever

Shopping fever si všichni představíme jako zběsilé pobíhání po obchodech, tlačenice a nekonečné fronty u pokladen. Nejen kvůli tomu, ale i s ohledem na naše zdraví, jsme se rozhodli vám nákupy přenést k vám do pohodlí domova.

Fanoušci Shopping fever jsou každoročně zvyklí vzít si své slevové kupóny a vyrazit do obchodů ulovit ty nejlepší módní kousky. Shoppin fever je jedinečná akce, kde ušetříte a zároveň můžete naplnit jarními novinkami svůj šatník. Všechny slevové nabídky nalezte v tištěných přílohách časopisů ELLE, Marie Claire a JOY a také je můžete stáhnout online do vašich mobilních telefonů v aplikaci Shopping fever.  

11. ročník této exkluzivní slevové akce si pro vás připravil aplikaci, ve které budete mít všechny slevové nabídky pohromadě a zboží si vyberete z pohodlí vašeho domova. Víkend od 17. do 19. dubna tak budete moci strávit nákupy bez stresu. Vyberte si z nabídky více než 120 českých a slovenských e- shopů se slevou 20 až 50 % a dopřejte si i v tomto těžkém období nějakou radost.

Jak na to?
Do vašeho chytrého telefonu si stáhněte aplikaci Shopping fever, která je dostupná pro Android i Apple. Na první stránce přílohy tištěného časopisu naleznete unikátní kód, který zadáte do aplikace a rázem máte přístup ke všem slevovým nabídkám. Pokud chcete získat kódy bez nákupu časopisu, můžete si přístup ke kódům zakoupit za 110 Kč.

Vyhněte se stříhání kupónů, jejich ztrátě a připravte si na Shopping fever váš mobilní telefon. #zustavamdoma