Přejít k hlavnímu obsahu

Následující týden podle horoskopu

Horoskopy možná neprozradí přesné blížící se životní události, mnohdy nám ale dokáží krásně napovědět nebo popostrčit.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Úspěšní: Čeká vás profesní růst, mnozí z vás dokonce získáte moc, o které se vám nikdy ani nesnilo. Budete ale pořád zamyšlení, tak zbystřete za volantem i při chůzi, ať neskončíte v nemocnici! Váš šťastný den: čtvrtek.

 

BÝK (21. 4. – 20. 5.)

Podnikaví: Při výletu objevíte „ráj na zemi“ a mnozí se rozhodnete v dané lokalitě strávit letní dovolenou. Slavit budou studenti a ti, kteří odevzdají diplomovou práci či literární prvotinu. Váš šťastný den: sobota.

 

BLÍŽENCI (21. 5. – 21. 6.) 

Hloubaví: Potřebujete-li úvěr na bydlení či rozjezd firmy, dostanete ho! Mnozí budete pozvaní k dědickému řízení. Po víkendu vás nějaký úkaz tak ohromí, že se začtete do ezoterické literatury: Váš šťastný den: úterý.  

 

RAK (22. 6. – 22. 7.) 

Mocní: Spřáhnete se s vlivným člověkem, který vás uvede do společnosti, do které byste se bez jeho protekce nikdy nedostali. Máte-li jednání u soudu či úřadech, bude odloženo/odročeno. Váš šťastný den: pátek.

 

LEV (23. 7. – 23. 8.)

Ambiciózní: Objeví se reálná šance na povýšení, takže budete pracovat za dva. Tak alespoň o víkendu odpočívejte, a běžně choďte brzo spát, horoskop vás totiž varuje před problémy se srdcem. Váš šťastný den: úterý.

 

PANNA (24. 8. – 23. 9.)

Vynalézaví: Máte-li peníze, které leží ladem v bance, investujte, bude to váš nejlepší obchod stávajícího roku! Singl jedinci konečně najdou lásku, zadaní mají ideální období k početí potomka! Váš šťastný den: středa.

 

VÁHY (24. 9. – 23. 10.)  

Spokojení: Zlepší se vaše rodinné vztahy a máte-li rozpory s rodiči nebo potomky, opět najdete společnou řeč. Po víkendu buď vyrazíte na pracovní cestu anebo vás firma vyšla na školení. Váš šťastný den: čtvrtek.

 

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) 

Neporazitelní: Naprosté jedničky budete při sportování, v kreativních aktivitách i v diskusích. Mějte ale pod kontrolou doklady a důležité listiny, horoskop vás varuje před krádeží identity! Váš šťastný den: sobota.

 

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) 

Předvídaví: Bez obav investujte zejména do dluhopisů, profit bude vyšší, než obvykle vyděláte za běžný rok! Zlepší se váš zdravotní stav a týká se to i případné pooperační rekonvalescence. Váš šťastný den: pondělí.

 

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)   

Sebevědomí: Harmonický bude váš osobní i pracovní život, což vás doslova nadopuje optimismem. A nevyhýbejte se hazardu neb váš horoskop signalizuje výhru, tak si vsaďte nebo kupte los! Váš šťastný den: středa.

 

VODNÁŘ (21. 1. – 19. 2.)  

Nadšení: Konečně se sejdete s člověkem, o kterém jste dlouho neměli žádné zprávy a uleví se vám, neb bude v pořádku. Změny vás čekají v bydlení, například stěhování nebo rekonstrukce. Váš šťastný den: úterý.

 

RYBY (20. 2. – 20. 3.)

Společenští: Na veřejnosti se skamarádíte s člověkem, který bude přínosem pro vaši kariéru či podnikání. Naopak se vyhýbejte diskusím se sousedy, z jejich katastrofických vizí byste s „osypali“. Váš šťastný den: neděle.

 

 

Lunární kalendář má pro vás tip na každý den, které aktivity bude vhodné provozovat, na co si dát pozor a jak se starat o tělo, abyste předcházeli problémům a byli v souladu s rytmy přírody.

☽                 ?            ☾             ?

dorůstající   úplněk    couvající  novoluní    

 

14.5. Čt

Sebemenší ranku či štípnutí, zejména na lýtku, okamžitě ošetřete dezinfekcí, jinak se místo zanítí a následná léčba bude zdlouhavá! Neb budou útočit klíšťata, nezapomeňte ošetřit oděv repelentem!

Vodnář ♒ ☾

 

15.5. Pá

Před víkendem byste si měli dopřát moxování. Zlepší trávení,  harmonizuje  psychika, je to účinný pomocník proti chronické únavě a bolesti v zádech, a v neposlední řadě vám posílí imunitu. 

Ryby ♓ ☾

 

16.5. So 

Nohám večer dopřejte teplou koupel, do vody přidejte čajovníkový olej a mořskou sůl. Máčejte je alespoň deset minut a dolévejte teplou vodu, aby nevychladla. Z pórů se uvolní i mikro nečistoty. 

Ryby ♓ ☾

 

17.5. Ne

Celé dopoledne povzbuzujte lymfatický systém jednoduchou akupresurou. Tlačte si ukazováčkem na žlábek mezi rty a nosem. Před spaním si masírujte chodidla jedlovým olejem, je to skvělý pomocník proti mykóze.   

Ryby ♓ ☾

 

18.5. Po

Fáze Měsíce je vhodná k odstraňování bradavic, naopak byste neměli dělat žádné zákroky v obličeji. Začne-li vás pobolívat hlava, zvyšte příjem tekutin a také popíjejte čaje z kopretiny řimbaby, vmžiku pocítíte úlevu.

Beran ♈ ☾

 

19.5. Út

Zejména když pracujete na počítači, procvičujte pravidelně oči. Ve směru hodinových ručiček s nimi kružte 7 krát, a potom v opačném směru opět 7 krát. Večer na oční víčka  přiložte tampony namočené do kefíru. 

Beran ♈ ☾

 

20.5. St

Máte-li zahradu, posekejte odpoledne trávu, bude dorůstat pomalu. Nasbírat byste měli hluchavku a usušit ji. Čaj z této bylinky příznivě ovlivňuje trávení, dýchací cesty, také  zklidňuje mysl a usnadňuje usínání. 

Býk ♉ ☾