Přejít k hlavnímu obsahu

Jaký bude následující týden? Přečtěte si svůj horoskop

Co vás čeká v následujícím týdnu? Přečtěte si horoskop a zjistěte, který den je vaším šťastným a co vás čeká.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)
Prostořecí: Hlídejte si „pusu“. Jinak cosi vybreptáte a naštvete příbuzné. Popadne vás touha po vědění, úspěchu a vzletné kariéře. Proto se začnete vzdělávat či navštěvovat rekvalifikační kurz.  Váš šťastný den: sobota.

 

BÝK (21. 4. – 20. 5.)
Podnikaví: Objevíte další zdroj příjmů nebo vyrazíte vydělávat do ciziny. Jste-li činní v  politice nebo zájmovém či sportovním sdružení, odhalíte intriky takového kalibru, že se vzdáte členství. Váš šťastný den: pondělí.

BLÍŽENCI (21. 5. – 21. 6.) 
Cílevědomí: Odstartovat novou kapitolu v  kterékoliv oblasti života vám umožní novoluní ve vašem znamení. Trpěliví buďte na úřadech. Díky „papírové byrokracii“ bude mít mnohé zpoždění. Váš šťastný den: úterý.  

RAK (22. 6. – 22. 7.) 
Zaskočení: Do konce víkendu pravidelně odpočívejte, ať jste psychicky silní. V novém týdnu si totiž budete muset obhájit výrok či akci z minulosti neb protistrana pohrozí, že dá  kauza k soudu. Váš šťastný den: čtvrtek.

LEV (23. 7. – 23. 8.)
Činorodí: Máte-li v úmyslu podnikat, začněte v tomto období, konstelace jsou zárukou úspěchu! Dařit se bude i zaměstnancům, neb dokončíte práci, jejíž termín bude pro ostatní šibeniční. Váš šťastný den: neděle.

PANNA (24. 8. – 23. 9.)
Zodpovědní: Zúročí se vaše vrozená pracovitost. Buď vám šéf udělí větší pravomoc anebo vyšší pozicí. Opatrní buďte při podpisu smluv, a to obchodních i předmanželské, ušili byste na sebe bič! Váš šťastný den: úterý.

VÁHY (24. 9. – 23. 10.)  
Ohromení: Chcete-li studovat, obchodovat nebo založit rodinu v cizině, přání se vám splní! Pokud stonáte a léčba není účinná, změňte doktora, aspekty Neptuna naznačují chybnou diagnózu! Váš šťastný den: pátek.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) 
Intuitivní: Mnoho lidí šokujete. Odpovíte jim na otázku, kterou si budou klást v duchu. Odhalíte záhadu týkající se předků, může jít například o „zapomenuté dědictví“ či levobočka. Váš šťastný den: sobota.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) 
Rozvážní: Ať budete řešit cokoliv, řiďte se radami rodiny, a vše dopadne daleko líp, než bude váš původní záměr. Zrušte případný odjezd na dovolenou, v nepřítomnosti by vás smetla konkurence! Váš šťastný den: středa.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)   
Akční: Zrealizujte starý nápad, neb vám otevře dveře k lepší pracovní pozici! Začnete si víc vážit volného času, proto si mnozí na kratší vzdálenosti pořídíte malý dopravní prostředek či kolo. Váš šťastný den: čtvrtek.  

VODNÁŘ (21. 1. – 19. 2.)  
Spontánní: Řádit budete jako zamlada, a je jedno, kolik je vám let! Protože vás začnou napodobovat děti, při hrách je nespusťte z očí, aby se nezranily. Jste-li sólo, najdete lásku na celý život!  Váš šťastný den: neděle.

RYBY (20. 2. – 20. 3.)
Důvěřiví: Nekupujte v aukcích starožitnosti a šperky, patrně byste obdrželi bezcenný šunt! Usmíření vás čeká v rodině, a máte-li problémy s šéfem, začnete si konečně rozumět a vycházet vstříc. Váš šťastný den: úterý.

 

Lunární kalendář: máme pro vás na každý den tip dle fáze Měsíce, jak se starat o tělo, čemu se vyhnout, které lékařské zákroky budou vhodné i jaké práce provádět na zahradě, abyste byli v souladu s rytmy přírody.  

 

☽                 ?            ☾             ?

dorůstající   úplněk    couvající  novoluní    

 

21.5. Čt

Nepijte ledové nápoje a nejezte zmrzlinu! Teplotní extrém by mohl být spouštěčem zánětu mandlí či krčního nervu. Pořádně od plic byste si měli zazpívat, tedy rozpohybovat hlasivky.   

Býk ♉ ☾

 

22.5. Pá

Pravidelně si osvěžte obličej, dekolt a ruce vodou, předejdete dehydrataci pokožky. Protože by vás mohla potrápit pylová alergie, kýchání a slzení očí, vyhýbejte se místům s rozkvetlou trávou a stromy.   

Blíženci ♊ ?

 

23.5. So

Bytové i zahradní rostlinky zalijte, vodu dopřejte nejen kořenům, ale i listům. Můžete uvolnit, tedy zrýt záhonky a půdu okolo stromů, aby se provzdušnila, vysadit lze hrášek, fazole a kopr. 

Blíženci ♊ ☽ 

 

24.5. Ne

Do večerní koupele přidejte antivirózní eukalyptový olej. Při relaxaci ponořte ramena, zhluboka se pozvolna nadechujte nosem a velmi pomalu vydechujte pusou. Pročistíte si dýchací cesty.  

Blíženci ♊ ☽ 

 

25.5. Po

Podstoupit dnes můžete laserové odstranění chloupků v podpaží. Poté nepožívejte deodoranty, ošetřenou pokožku před spaním opláchněte vlahým odvarem z kostivalu, má hojivé a zklidňující účinky.  

Rak ♋ ☽ 

 

26.5. Út

Trápí-li vás kuří oka, máte ideální den na jejich odstranění. Fáze Měsíce je také vhodná k zubním zákrokům a plastické chirurgii v obličeji. Naopak jsou naprosto nevhodné zásahy v oblasti bříška a ňader.   

Rak ♋ ☽ 

 

27.5. St

Obličej si chraňte před ostrými slunečními paprsky, mohly by vám popraskat drobné cévky. V podvečer vyrazte na pomalou procházku, pohyb a čerstvý vzduch prospěje vašemu srdci.  

Lev ♌ ☽