Přejít k hlavnímu obsahu

Co vás čeká následujících 7 dní?

Zjistěte, jaký bude váš šťastný den. Náš horoskop vám prozradí leccos

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Hospodární: Zatoužíte po dražší věci, která zlepší životní podmínky rodiny a tak začnete šetřit. Opatrní buďte při kontaktu s přáteli! Jinak vás nemine karanténa, někdo z nich totiž onemocní. Váš šťastný den: pátek.

 

BÝK (21. 4. – 20. 5.)

Energičtí: Ukončete vztahy, které vás stresují a vyčerpávají, uleví se vám! V práci začnete mít pocit, že na svou pozici nestačíte. Nepodceňujte se, tento „mindrák“ bude pouze ve vaší hlavě. Váš šťastný den: pondělí.

 

BLÍŽENCI (21. 5. – 21. 6.) 

Nadšení: Pokud jste pohořeli v minulosti u soudu, kauza se opět otevře a začne vyvíjet ve váš prospěch! Na jazyk si dávejte pozor v práci. Jinak vybreptáte tajemství a tím sami sebe zdiskreditujete! Váš šťastný den: středa.  

 

RAK (22. 6. – 22. 7.) 

Rozvážní: Ti kteří sklouzli k nevěře, vztah ukončí, neb je začne trápit svědomí. Rodiče by měli zabavit potomky, jinak se chytnou „špatné party.“ Odložte prodej nemovitosti, prodělali byste! Váš šťastný den: čtvrtek.

 

LEV (23. 7. – 23. 8.)

Pečliví: Doma se budete muset pustit do drobných oprav či malování. Ti kteří plánovali stěhování ho budou nuceni odložit. Na veřejnosti opatrně volte slova, mohli byste proti sobě poštvat dav! Váš šťastný den: sobota.

 

PANNA (24. 8. – 23. 9.)

Učenliví: Protože rychle vstřebáte nové informace, využijte toho a rozšiřte si vědomosti samo vzděláváním. V práci nikomu nepomáhejte, naložili byste na sebe víc, než zvládnete! Váš šťastný den: pondělí.

 

VÁHY (24. 9. – 23. 10.)  

Úspěšní: Charisma a sexappeal vám pomohou při jednání na úřadech, v pracovním, ale i  osobním životě. Vaše drahá polovička totiž bude žárlit, ale díky tomu si začnete skvěle rozumět v sexu. Váš šťastný den: středa.

 

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) 

Fikaní: Když na to přijde, omotáte si okolo prstu i nepřátele. Trpěliví buďte zejména v případě žádostí o hypotéku, dotace, lázně, na kladný výsledný verdikt si budete muset počkat do června. Váš šťastný den: neděle.

 

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) 

Důslední: V práci používejte ochranné pomůcky. Tajně vás bude sledovat člověk, který vás i za drobné pochybení klidně udá! Sportujete-li, po víkendu prolomíte svůj osobní rekord. Váš šťastný den: středa.

 

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)   

Mazaní: S lidmi dokážete manipulovat, takže kohokoliv dostanete přesně tam, kam budete potřebovat. Opatrní buďte, pokud jste nedávno stonali. Venuše naznačuje návrat nemoci. Váš šťastný den: pátek.

 

VODNÁŘ (21. 1. – 19. 2.)  

Veselí: Vzroste vaše oblíbenost neb zabavit dokážete kolegy, rodinu, a to starší i mladší generaci. Nepodlehněte euforii zbohatnutí. Neinvestujte zejména do šperků, o peníze byste přišly! Váš šťastný den: sobota.

 

RYBY (20. 2. – 20. 3.)

Zvídaví: Podaří se vám prokázat příbuzným něco z minulosti. Konečně o vás přestanou vykládat, že jste je o cosi obrali. Začnete si rozšiřovat vědomosti, mnozí se dokonce vrátíte do školní lavice. Váš šťastný den: čtvrtek.