Přejít k hlavnímu obsahu

Do čeho dát svačinku?

Dětem se líbí, když mají své vlastní vybavení. Když jim opatříte speciální dětskou termosku a termotašku, nápoj nezteplá, svačina se nezkazí, a navíc jim bude i víc chutnat.

Galerie: Do čeho dát svačinku?

Děti často zapomínají pít, což je zvlášť v horkých dnech problém, protože dehydratace může vést k řadě zdravotních potíží. Ale růžovou Alfi inteligentní termosku Princes s obrázky si rychle zamilují, takže se jim  bude pitný režim dodržovat snáz. A v čem je tato termoska „inteligentní“? V tom, že pouze stačí otevřít víčko vybavené pojistkou, a už se může pít – žádné obtížné šroubování, které by dětské ručičky těžko zvládaly (nebo naopak po napití nedovedly termosku zavřít). Navíc je z kvalitního materiálu odolného vůči kyselinám, ale i nárazům, úderům apod. Koupíte na www.modnidoplnky.cz.

Dětská termotaška Farma také upoutá už na pohled veselými obrázky – u každého je navíc anglický název, takže je to taky tak trochu „učebnice angličtiny“. Na cestách do ní můžete uložit nejen svačinu (uvnitř je i popruh se suchým zipem na připevnění lahvičky), ale také například hygienické potřeby, pastelky a modelínu apod. (je svrchu i zevnitř omyvatelná) či cokoli jiného, co je lépe držet v chladu. Koupíte na http://andilkove.cz/238-svacinove-boxy-a-termoboxy.

Je samozřejmé, že termoska i termotaška se velmi dobře uplatní i v zimě, kdy naopak dokážou udržet nápoje a pokrmy teplé.

Foto: Depositphotos (1), www.modnidoplnky.cz (1), http://andilkove.cz (1)