Přejít k hlavnímu obsahu

Dostali jste chuť na pizzu? Dopřejte si tu nejlepší s velkou slevou!

Jen málokteré jídlo je tak populární jako pizza. Nedá na ni dopustit zejména mladší generace, ale s chutí se do ni zakousne téměř každý. Ostatně není divu, z neuvěřitelně bohaté nabídky druhů si každý najde ten „svůj“. Italští kuchaři, kteří za harmonickým propojením chutí stojí, by si zasloužili metál.

Výsledek vždy závisí na surovinách. Má-li být pizza perfektní, musí se připravit z čerstvých a mimořádně kvalitních surovin. Podstatnou roli hraje také těsto, nicméně obecně je těžké určit tu „správnou“ tloušťku. Někdo nedá dopustit na velmi tenké těsto, další skupina pizzožroutů preferuje více těsta. Zatímco v minulosti u nás letěla spíše italská varianta, dnes je v popředí zájmu americká pizza. Jaký je mezi nimi rozdíl? Megalomanští Američané dělají pizzu z tlustšího těsta a přidávají na něj více surovin.

A teď to podstatné. Dostali jste chuť na skvělou pizzu, ale nevíte o žádné slušné pizzerii ve vašem blízkém okolí? Anebo víte a chcete si rezervovat stůl snadno a rychle? Pro takové případy je jako stvořená online služba Restu.cz, která spojuje hosty a provozovatele restaurací. Rezervace je blesková a přinese vám několik výhod.

Restu.cz je obrovská databáze restaurací napříč všemi kouty České republiky. Aktuálně jich tam najdete téměř 18 tisíc a každým dnem přibývají další. Samozřejmě nechybí ani pizzerie. U každého podniku najdete všechny důležité informace jako je adresa, otevírací doba, telefonické spojení a někdy i jídelníčky.

Služba funguje následujícím způsobem. V příslušné sekci (např. pizzerie Brno) najdete vhodnou restauraci a rezervujete si stůl. Do deseti minut vám dorazí do e-mailové schránky potvrzení a zároveň získáte kredity, které v budoucnu proměníte na slevový voucher. Další kredity lze získat za registraci, přidání recenze restaurace, registrace přátel a podobně. Za 300 kreditů pak obdržíte voucher v hodnotě 300 Kč. Což znamená pizzu zdarma pro vás a vaše blízké!