Přejít k hlavnímu obsahu

Móda: Letošnímu podzimu vévodí netradiční fialová na všem, co vás napadne. Inspirujte se

Info ikona
móda

Jen fialová to může být! Tak by se dal nazvat letošní podzim. Zatímco létu vévodila růžová a zelená, podzimu bude kralovat fialová. Možná se budete divit, ale slušet může každé ženě v každém věku. Jde jen o to, vybrat si ten správný kousek.

Módní podzim

Každá z nás se chce líbit, cítit se dobře, a pokud u toho můžete alespoň malinko následovat módní trendy, není to rozhodně na škodu. Podzimu 2022 bude kralovat fialová barva a vy si můžete vybrat, zda zvolíte kabelku, svetr, sako, nebo třeba tepláky. Tady neplatí pravidlo, že čím víc fialové, tím víc trendy.

Kombinujte správně

Můžete zvolit fialovou jako jednu výraznou barvu a zbytek doladit neutrálními barvami jako je bílá, šedá, béžová, nebo fialová. Rozhodně není nutné chodit jako fialový přízrak. Jelikož podzim a zima patří především rafinovanému vrstvení, jde o správnou volbu a kombinaci barev. Ostatně o barvách je přeci celý podzim.

Módní podzim: Různé druhy svetrů, které sluší každé ženě a stojí pár stovek

svetzeny.cz

Nechte projevit romantickou duši

Zatímco výrazné barvy nejsou to pravé ořechové, jemná fialová vás zjemní a dodá vám „duši víly“. Zkuste se i v líčení malinko zjemnit a uvidíte, že budete středem pozornosti, ať už v kanceláři, nebo na ulici. Podzim hraje všemi barvami a my můžeme ukázat jinou barvu své osobnosti, a to romantickou. Inspirujte se v naší galerii a uvidíte, že nešlápnete vedle!

Zdroj článku