Přejít k hlavnímu obsahu

Móda: Letošnímu podzimu vévodí netradiční fialová na všem, co vás napadne. Inspirujte se

Jen fialová to může být! Tak by se dal nazvat letošní podzim. Zatímco létu vévodila růžová a zelená, podzimu bude kralovat fialová. Možná se budete divit, ale slušet může každé ženě v každém věku. Jde jen o to, vybrat si ten správný kousek.

Módní podzim

Každá z nás se chce líbit, cítit se dobře, a pokud u toho můžete alespoň malinko následovat módní trendy, není to rozhodně na škodu. Podzimu 2022 bude kralovat fialová barva a vy si můžete vybrat, zda zvolíte kabelku, svetr, sako, nebo třeba tepláky. Tady neplatí pravidlo, že čím víc fialové, tím víc trendy.

Kombinujte správně

Můžete zvolit fialovou jako jednu výraznou barvu a zbytek doladit neutrálními barvami jako je bílá, šedá, béžová, nebo fialová. Rozhodně není nutné chodit jako fialový přízrak. Jelikož podzim a zima patří především rafinovanému vrstvení, jde o správnou volbu a kombinaci barev. Ostatně o barvách je přeci celý podzim.

Mohlo by se vám líbit

Módní podzim: Různé druhy svetrů, které sluší každé ženě a stojí pár stovek

Toto jsou největší trendy svetry podzimu 2022. Svetry by v zimním šatníku neměly chybět. Tyto čtyři krásné trendy modely letos nosíme obzvlášť rádi a vy můžete taky!
svetzeny.cz

Nechte projevit romantickou duši

Zatímco výrazné barvy nejsou to pravé ořechové, jemná fialová vás zjemní a dodá vám „duši víly“. Zkuste se i v líčení malinko zjemnit a uvidíte, že budete středem pozornosti, ať už v kanceláři, nebo na ulici. Podzim hraje všemi barvami a my můžeme ukázat jinou barvu své osobnosti, a to romantickou. Inspirujte se v naší galerii a uvidíte, že nešlápnete vedle!

Módní galerie
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška