Přejít k hlavnímu obsahu

Vyzkoušejte intenzivní omlazovací kúru po létě

Info ikona
Intenzivní omlazující péče

Léto je pro pokožku vždy náročné hned z několika aspektů. Obvykle vyšší dávky slunečních paprsků jdou ruku v ruce s photo ageingem, horký vzduch pleť dehydratuje a pokožka se velmi často dostane do nerovnováhy ve všech směrech. Pokud toužíme po celkem rychlé a téměř „instantní“ obnově pokožky, je nutné sáhnout po účinném přípravku.

Jednou z variant může být použití produktu s obsahem enzymů. Obvykle se v kosmetice používají tzv. proteázy, tedy látky schopné „obrousit“ vrchní vrstvy odumřelé pokožky. Výsledky jsou hned dva – pleť se ihned rozjasní a pokud přípravek obsahuje i jiné pleti prospěšné substance, logicky se zvýší jejich vstřebatelnost. Pokud tedy chceme do podzimu vstoupit v plné kráse, lze následky léta eliminovat kosmetickou péčí za pouhý měsíc. (hlavní message) Pokud přípravek obsahuje i další vhodné látky, jedná se o anti-age regenerační koktejl se zvýšenou účinností. 

 

Info ikona
Canneff

Extrémně silná a intenzivní enzymatická kúra s obsahem CBD, prebiotik, eco-ceramidů a kyseliny hyaluronové pro komplexní anti-age efekt. Hydratuje, zvláčňuje a optimalizuje přirozený mikrobiom pokožky. Díky mimořádně vysokému podílu účinných látek je charakteristický svou velmi specifickou přírodní vůni. Minimální množství parfému, maximální funkčnost a účinnost, to je filosofie tohoto produktu. Pro ty, kteří chtějí viditelné výsledky! Jedná se o unikátní přípravek pro péči o pleť, který zvyšuje regeneraci kožních buněk. Enzymatickou kúru je nutné používat každý večer před spaním po dobu jednoho měsíce (28 dní). Již po první ukončené kúře jsou vidět patrné výsledky – pleť je výrazně hladší, vypnutá, rozjasněná, hydratovaná a vrásky jsou redukovány. Kúru je vhodné provádět vždy 4x ročně (1x za 3 měsíce).  Přípravek není vhodný pro osoby s velmi citlivou pokožkou.

 

  • krystalicky čistý cannabidiol
  • kyselina hyaluronová s velmi nízkou molekulovou hmotností
    (3-10 kDa) – vhodná pro kosmetické použití, hydratuje již od první minuty po aplikaci
  • prebiotika* podporují fungování přirozené kožní mikroflóry, zvyšují bariérovou funkci pokožky a přispívají tím k jejímu rozjasnění
  • patentované eco-ceramidy stimulují biosyntézu našich vlastních ceramidů a nahrazují chybějící část přirozeného hydrolipidického systému, čímž dochází k zamezení odparu vody z pleti, tzv. dlouhodobé hydrataci
  • proteolytycký enzym subtilisine urychluje deskvamaci (odloučení již odumřelých povrchových buněk epidermis), čímž pleť zjemňuje, rozjasňuje a zvyšuje dostupnost kožních nutrientů (vyživujících látek). Vysoká koncentrace tohoto enzymu způsobuje charakteristickou vůni krému.
  • s obsahem exotických másel (mangové, bambucké), moringového a makadamiového oleje, olivového mléka a slunečnicového vosku pro dokonalé zvláčněné pokožky
  • 99,6 % ingrediencí z obnovitelných zdrojů/přírodní původ
  • skleněný obal – eliminujeme používání plastů

* prebiotika – látky, které podporují růst „přátelských“ bakterií. V konkrétním případě Canneff se jedná o extrakt z dračího ovoce (Hylocereus Undatus Fruit Extract)

Více informací naleznete zde