Přejít k hlavnímu obsahu

Sérum, které posílí pleť a zvyšuje odolnost vůči stárnutí

V červnu 2020 nás podle kosmetické značky Kiehl's čeká revoluční novinka. Odborníci vytvořili sérum, které svým složením pomáhá zpevnit kožní bariéru, čímž bojuje proti těmto nevyhnutelným každodenním stresovým faktorům.

Nové Vital Skin-Strengthening Super Serum je ultra lehké a biokompatibilní sérum s rychlým vstřebáváním, které pomáhá posílit pocit odolnosti, poddajnosti a plnosti pleti, čímž viditelně působí proti známkám stárnutí. Pleť bude zdravá, mladistvě vyhlížející již po pouhých čtyřech týdnech.

1. JAKÉ JSOU NEJČASTĚJŠÍ STRESOVÉ FAKTORY ZATĚŽUJÍCÍ PLEŤ A JAK URYCHLUJÍ ZNÁMKY STÁRNUTÍ?
Pleť čelí neustálým útokům od stresových faktorů z okolního prostředí. Tyto stresové faktory se objevují v mnoha podobách, jak externích, tak interních, a nejsou vždy viditelné. Znečištění, kouř a sluneční paprsky jsou v městském prostředí, v němž mnoho z nás žije, všudypřítomné, společně s externími a interními stresy – které mohou být krátkodobé či dlouhodobé. Jejich účinky mohou způsobit mdlý a matný vzhled pleti a přechodně u ní způsobit povrchové texturní změny. Tyto neustálé útoky jsou významným formujícím se externím faktorem stárnutí a vyžadují podobnou pozornost, jako poškození pleti způsobené UV zářením.

2. JAKÉ ÚČINKY MŮŽE MÍT STRES NA PLEŤ?
Tyto vnitřní a vnější stresové faktory mohou vést k výskytu raných známek stárnutí, které oslabují kožní bariéru, jež je v důsledku toho náchylná vůči poškození volnými radikály, které může vést ke ztrátě odolnosti a poddajnosti pleti a k výskytu jemných vrásek.

3. CO SE MŮŽE PŘIHODIT PLETI, KTERÁ JE ZATÍŽENÁ STRESEM Z OKOLNÍHO PROSTŘEDÍ?
Pleť zatížená stresem z okolního prostředí může vypadat různě, záleží na původu stresu; přesto však může sdílet společné příčiny poškození – poškození volnými radikály a narušenou kožní bariérou. Například suché prostředí může dehydrovat pleť, způsobovat nedostatek hydratace a mdlý matný vzhled. Vystavení pleti špatně větranému prostředí, jako je například stanice metra, může zvýšit oxidační rozklad séba kožních lipidů v povrchu pleti vlivem vystavení znečištění z emisí vlaku. To je důvod, proč jsme posilující sérum Vital Skin-Strengthening Super Serum testovali ve znečištěných velkoměstech Evropy a Asie, tak aby pomáhalo podpořit posílení pleti, antioxidační účinky a vlastnosti pomáhají v boji proti stresu v náročném městském prostředí.

4. PROČ JE DŮLEŽITÉ, ŽE JE Super Serum BIOKOMPATIBILNÍ?
U séra Super Serum je velmi důležité, aby bylo kompatibilní s pletí, tak aby pleti nikterak neškodilo. Naše složení je biokompatibilní díky své jedinečné kompozici, která harmonicky ladí s přirozeným pH pleti, je lehká a obsahuje vysoké množství olejů a vosků.

5. CO PO POUŽITÍ TOHOTO PRODUKTU MŮŽEME OČEKÁVAT? OKAMŽITĚ? V PRŮBĚHU ČASU?
Používáním séra Super Serum se pleť bude pleť bezprostředně po aplikaci na dotek hladší a poddajná. V průběhu času bude pleť odolnější vůči stresovým faktorům každodenního života a bude vypadat zdravěji a mladistvěji, neboť jemné vrásky budou zredukovány a textura i zář pleti budou lepší. Po dvou týdnech používání spotřebitelky uvedly, že se jejich pleť cítila pevnější a odolnější vůči stresovým faktorům každodenního života.

6. JAK MOHU SUPER SERUM ZAŘADIT DO SVÉ RUTINY PÉČE O PLEŤ?
Vzhledem k lehkosti a snadnému vstřebávání séra Super Serum ho lze zařadit do vaší ranní i večerní rutiny. Používejte ho po vyčištění pleti a před použitím vašeho oblíbeného hydratačního krému. Když vaše pleť potřebuje trochu intenzivnější péči, použijte Super Serum pod své běžné sérum a poté aplikujte hydratační produkt.

3 slides, created on 10/May/2020 - 22:54:08