Přejít k hlavnímu obsahu

Obnovte vaši pleť za pouhých 7 dní

Máte chuť své pleti dodat pořádnou dávku prospěšných látek? Zkuste revitalizační kúru, která vaší pleti dodá šmrc a známky únavy budou pryč.

Značka L´Oréal Paris přichází s další převratnou 7denní kúrou pro unavenou pleť – s ampulemi Revitalif Laser X3. Mimořádná kúra, která obsahuje 10 % kyseliny glykolové, vaši pleť za jediný týden probudí, zpevní a omladí.

Obnovující kúra Revitalift Laser X3 obsahuje 7 ampulí na 7 dní s vysokou koncentrací čisté kyseliny glykolové (10 %). Ihned po použití první ampule vypadá vaše pleť zářivější a je pevnější. Po 7 dnech přichází výrazný efekt v podobě obnovené pleti – působí zářivějším dojmem, drobné linky jsou vyhlazeny a pigmentové skvrny jsou méně viditelné. 

Za tyto účinky může kyselina glykolová, která se v kosmetice používá velmi často právě pro své peeligové účinky. Velmi efektivně odstraňuje odumřelé buňky a napomáhá obnovení pleti. 

Kúra je určena zejména pro zralou pleť a večerní použití. Vždy po nanesení ampule použijte noční krém a ráno krém s SPF faktorem, pleť totiž může být během používání kúry citlivější na sluneční záření.

Hlavní benefity 7denní kúry Revitalift Filler X3:

  • Redukuje pigmentové skvrny
  • Pleť je zářivější
  • Pleť je jemnější a vyhlazená
4 slides, created on 12/May/2020 - 10:45:22