Přejít k hlavnímu obsahu

Jak dopadlo testování kosmetiky Nuance Hyaluron Active?

Info ikona
Nuance

V březnu naše online redaktorka Nicol začala testovat produkty Nuace s kyselinou hyaluronovou. Svět ženy vám exkluzivně přináší výsledky tohoto testování a nebudou chybět ani nejdůležitější informace o výrobcích, které byly testovány.

Testování

Musím na začátku říct, že jsem moc ráda, že jsem si mohla přípravky Nuance vyzkoušet. Já konkrétně testovala Nuance Hyaluron Active HA5 denní krém pro suchou pleť, noční krém, sérum a oční krém. Důležité pro mě bylo, že produkty obsahují pět druhů kyseliny hyaluronové, což je naprostá senzace.

Přečtěte si, jak jsme začali testovat řadu Nuance Hyaluron Active. 

Proč je kyselina hyaluronová tak důležitá?

- Je tělu vlastní, jelikož je to hlavní složka mezibuněčné hmoty.

- V lidské pokožce je zastoupena zhruba 56 %.

- Kyselina hyaluronová se hojně používá v lékařství, využívá se jí při problémech s klouby, hojením ran a jizev (tím, že zabraňuje ukládání kolagenu se jí využívá pro bezjizvé hojení ran)

- V kosmetice se kyselina hyaluronová používá v estetické chirurgii pro vyplnění vrásek formou injekcí a také v kosmetických produktech

- Spolu s kolagenem a elastinem je  jednou z hlavních složek pojivové tkáně, která obklopuje naše kožní buňky, kde zajišťuje hydrataci a pevnost pleti.

- S přibývajícími roky její produkce v pleti klesá. Začíná ubývat již po 20. roku života a ve 40 letech je její produkce zhruba na 50 %. 

- Její důležitou vlastností je schopnost vázat na sebe vodu, a to až tisíckrát více než je její samotná hmotnost a díky tomu zajišťuje pevný a vypnutý vzhled pleti.

sledek testování

Musím se přiznat, na začátku jsem byla skeptická. Jako redaktorka už jsem vyzkoušela hodně produktů. Řada Nuance Hyaluron Active mě ale příjemně překvapila. Produkty výrazně vyživily moji pokožku, která je běžně suchá a velmi citlivá. Vysoký obsah kyseliny hyaluronové je znát. Používala jsem produkty téměř tři týdny a byl vidět opravdu znatelný rozdíl. Zmírnily se mi jemné mimické vrásky, pleť byla hydratovaná a především sjednocená – to je něco s čím bojuji celý život. Produkty mají příjemnou vůni, texturu, která se ihned „vpije“ do tváře a nezanechává nepříjemný filter na pleti. Testování sice skončilo, moje používání ale určitě neJe mi rovněž sympatické, že jde sehnat kosmetiku v lékárně, což ve mně vyvolává ještě větší pocit důvěryhodnosti. Za mě rozhodně doporučuji!“

 

Čím jsou produkty Nuance Hyaluron Active výjimečné

  Účinnost – produkty obsahují 5 druhů kyseliny hyaluronové ve vysoké kvalitě. Každý typ kyseliny hyaluronové má jinou velikost molekuly, a proto proniká do různých vrstev pokožky, kde působí omlazujícím efektem.

  Kvalita – řada byla vyvinuta ve spolupráci s českou farmaceutickou a kosmetickou společností Contipro, která se zabývá výzkumem a výrobou prvotřídní kyseliny hyaluronové a v této oblasti patří k nejkvalitnějším dodavatelům na světě.

  Síla 5 druhů kyseliny hyaluronové pro vaši krásnou a mladistvou pleť

  Díky unikátním druhům kyseliny hyaluronové pomáhají produkty Nuance zabraňovat vzniku vrásek, stávající vrásky redukují a vyplňují a zároveň zpomalují projevy stárnutí pleti. Kromě kyseliny hyaluronové obsahují přípravky z této řady také přírodní látky, které účinky kyseliny hyaluronové ještě podporují.

  Nuance Hyaluron Active obsahuje následující produkty:

  • Nuance Hyaluron Active HA5 Denní krém pro normální a smíšenou pleť

  • Nuance Hyaluron Active HA5 Denní krém pro suchou pleť

  • Nuance Hyaluron Active HA5 Noční krém pro všechny typy pleti

  • Nuance Hyaluron Active HA5 Sérum pro všechny typy pleti

  • Nuance Hyaluron Active HA5 Oční krém pro všechny typy pleti

  Všechny produkty značky Nuance Hyaluron Active si můžete pořídit exkluzivně v lékárnách Dr.Max nebo na e-shopu lékárny.

  Newsletter

  Svet Zeny logo

  Odebírejte náš NEWSLETTER

  Váš e-mail

  Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.