Přejít k hlavnímu obsahu

Testujeme produkty s kyselinou hyaluronovou

Info ikona
Nuance

Pojem kyselina hyaluronová je v podvědomí každé ženy. Víte, ale opravdu, po jakém produktu sáhnout a jaké je jeho složení? Objevte se Světem ženy kouzlo kyseliny hyaluronové. Online redaktorka Světa ženy se rozhodla otestovat přímo na sobě nové produkty Nuance s kyselinou hyaluronovou a bude naše čtenářky exkluzivně informovat o tom, jaké jsou její pocity, a jaké změny pozoruje na své pleti.

Kyselina hyaluronová vaší pleti prospěje. Ovšem není hyaluron jako hyaluron. Samotný název kyselina nám spíš evokuje něco nezdravého pro naše tělo, proto je dobré uvést na pravou míru, že kyselina hyaluronová je druh sacharidu, a právě proto je vhodná pro všechny typy pleti. 

Hyaluron je zázrak

Pojďme si hned v úvodu říct, že zázračných schopností má kyselina hyaluronová vskutku mnoho. V našem těle se kyselina hyaluronová vyskytuje běžně, v pokožce je zastoupena přibližně 50%, ovšem s přibývajícím věkem ubývá. 

Zvolte pro svoji pokožku šetrnou a finančně dostupnou variantu ve formě kyseliny hyaluronové, která nabízí mnoho benefitů. Hydrataci, výplň pleti, ochranu a podporu pružnosti. Vaší pleti dodá přesně to, co vám chybí a vylepší její celkovou strukturu. 

Zvolte správný výrobek

Vybrat si na trhu správný výrobek není jednoduché. Poradíme vám, abyste zvolila ten, který obsahuje kyselinu hyaluronovou, která má různá molekulární složení. Tak máte totiž jistotu, že vámi vybraný produkt bude pronikat do více vrstev pokožky, a bude působit efektivněji. Krémy a výrobky s kyselinou hyaluronovou jsou vhodné nejen pro všechny typy pleti, ale i pro širokou škálu věkových kategorií. Ať už řešíte vrásky, nerovnosti pleti, unavenou či suchou pleť, díky neuvěřitelné všestrannosti kyseliny hyaluronové budete brzy vidět výsledky a vaše pleť bude spokojenější.

Zpomalte projev stárnutí

Rychlé životní tempo, mnoho starostí a neuvěřitelné nasazení žen, jak doma, tak v pracovním procesu, se projeví na naší pleti dříve nebo později. Zpomalte projev stárnutí díky nové řadě Nuance Hyaluron Active. Tato řada neobsahuje jen výše zmíněnou kyselinu hyaluronou, ale také další účinné látky, které fungují součinně. 

Vsaďte na kvalitu

Možná jste neměli ani tušení, že jednoho z největších světových dodavatelů kyseliny hyaluronové máme u nás v Česku. Řada Nuance Hyaluron Active vznikla ve spolupráci s českou farmaceutickou a kosmetickou společností Contipro, která se zabývá výzkumem a výrobou prvotřídní kyseliny hyaluronové. 

Kdo testuje?

"Jmenuji se Nicol a jsem online redaktorka pro web Svět ženy. O kyselině hyaluronové jsem slyšela mnoho, nicméně nikdy jsem ji sama nevyzkoušela. Jsem zvědavá, jak rychle pocítím na své pleti výsledky. Jelikož je moje pleť smíšená, trpím na velmi suchá místa na pleti, těším se, jaké zázraky se s mnou pletí stanou a určitě vám dám vědět. Již brzy se na našem webu dočtete výsledky z testování." 

Info ikona
Nuance