Přejít k hlavnímu obsahu

Zažijte den snů aneb hledá se Tvář Světa ženy! Přihlaste se a můžete to být právě vy

Info ikona
F&F

Kdo by nechtěl zažít den jako z amerického filmu? Na otázku nemusíme odpovídat, ale prozradíme vám, že to můžete být právě vy. Stačí jen vyplnit krátký formulář a váš snový den bude zase o krok blíže. Poradíme vám, jak na to!

Společně s módní značkou F&F jsme si pro vás připravili soutěž, která nemá obdoby. Na jeden den si můžete vyzkoušet, jaké to je být hvězdou číslo jedna.

Co vás čeká?

Na jeden den budete mít k dispozici osobního stylistu, který s vámi vybere ty nejlepší outfity značky F&F. A to je teprve začátek. Potom se svěříte do rukou profesionální vizážistky, která vás učeše a nalíčí. Už jsme zmiňovali, že vás čeká také focení s profesionálním fotografem, které většina z nás zažije jednou za život? Ne, tak přesně to následuje po líčení. Třešničkou na dortu budou vaše fotografie po celé České republice na všech novinových stáncích! 

 

Info ikona
F&F

 

TŘI VÍTĚZKY, KTERÉ VYBERE REDAKCE, NAFOTÍ MÓDNÍ STORY DO ČASOPISU SVĚT ŽENY A ZÍSKAJÍ OBLEČENÍ OD ZNAČKY F&F

Jak se přihlásit? Vyplňte formulář na webové stránce forms.burda.cz/tvar a odpovězte na otázku: "Proč byste se právě vy měla stát Tváří Světa ženy?”.

Soutěž probíhá od 14. 9. do 9. 11. 2021, na zmíněné webové stránce najdete i úplná pravidla. Focení módní story s vítězkami se uskuteční 18. 11. 2021. 

Info ikona
Svět ženy
Info ikona
F&F

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.