
Oblíbené Dny Marianne přicházejí již po dvacáté! S sebou přináší 662 exkluzivních nabídek, slevy až 70 %, dárky a 6 235 zapojených obchodů a 148 obchodních center. Věřte nám, vybere si každý!
Tradiční akce Dny Marianne vás okouzlí svoji vynikající nabídkou. Nezáleží, jestli už plánujete nákup vánočních dárků nebo něco pro kamarádku, s kupony z časopisu Marianne si užijete „shopaholic“ víkend a ještě ušetříte!

KDY
Ve dnech 18.-20.září 2020
Podrobnosti o jednotlivých slevách najdete v nabídkách zářijových vydáních časopisů Marianne(vychází 20.8.) nebo Marianne Bydlení, v kuponové knížce, v aplikaci Dny Marianne a na www.dny.marianne.cz. Jako každý rok, i letos jsou kuponky v Marianne a Marianne Bydlení odlišné.
Nejčtenější články
Doporučujeme
Načíst dalšíMohlo by se vám líbit

David Pastrňák slaví narozeniny. Místo hokejového mistrovství se rozhodl pro čas s rodinou v luxusním domově v Bostonu. Výhled má opravdu královský
