Přejít k hlavnímu obsahu

Omlazení pleti na bázi aminokyselin

Každá z nás touží po krásně vypnuté pleti a mladistvém vzhledu. My ženy jsme ochotné podstupovat různé procedury od peelingů, přes laserové terapie, až po korekce výplněmi. Naším snem je, aby proměna vydržela co nejdéle. JALUPRO DRINK účinnost těchto zákroků zvyšuje, prodlužuje a ukrývá v sobě i mnoho dalších výhod.

Čas je neúprosný a můžeme to pozorovat na naší pleti téměř denně. Aktivita buněk produkujících kolagen v naší pokožce klesá, v důsledku toho se nám začínají objevovat vrásky a záhyby, pleť viditelně stárne a ztrácí objem. Tento proces nesouvisí pouze s věkem, ale také se stravovacími návyky, životním stylem, délkou pobytu na slunci nebo s kouřením. Potravinový doplněk JALUPRO DRINK dodá naší pleti unikátní komplex aminokyselin, díky kterým začne probíhat syntéza kolagenu. Čím více je aminokyselin v kůži, tím větší je životaschopnost a počet buněk, tvořících kolagen. Složení aminokyselinového komplexu je patentem výrobce (Professional Derma, Itálie), jehož výrobky se již řadu let efektivně používají v chirurgii, stomatologii, oftalmologii, gastroenterologii a kardiologii.

JALUPRO DRINK jako elixír mládí
Aktivně bojuje proti příznakům stárnutí, zlepšuje aktivitu kožních buněk a vrací kůži tonus, pružnost a svěžest. Obnovuje elasticitu kůže, posiluje vlasy a nehty. Výsledkem užívání tohoto nápoje je aktivace metabolických procesů, regenerace normální struktury pokožky a fyziologické omlazení kolagenové struktury kůže. Jedinečnost doplňku spočívá ve speciálním složení na základě aminokyselinového komplexu skládajícím se v přesně definovaném poměru.

KOMBINOVANÉ POUŽITÍ
JALUPRO DRINK se doporučuje používat jak samostatně, tak v kombinaci s jinými estetickými procedurami (chemický peeling, laserová terapie, frakční fototermolýza, fototerapie (IPL), dermabraze, ultrazvukový lifting, injekce stabilizované kyseliny hyaluronové a botulotoxinu), slouží také jako příprava kůže před dermoplastikou.

JEDENKRÁT DENNĚ- NIC VÍC, NIC MÍŇ
Nejsou v tom žádné složitosti, obsah jednoho sáčku stačí denně rozpustit ve sklenici vody, ovocné šťávě nebo čaji. Bojovat proti stárnoucí pleti nebylo nikdy jednodušší.