Přejít k hlavnímu obsahu

Zažijte letní grilování snů a buďe připraveni na všechno!

Léto a grilování jde ruku v ruce. Vybavte se na letošní grilovačky tak, aby vás nezaskočilo absolutně nic – od nečekaných dětských návštěv po alergie. S těmito produkty nešlápnete vedle.

Základem je kvalitní maso

Ať je maso zase Maso! Nejlepší MASO! z českých etických chovů nově objednáte na Rohlíku, až před vaše dveře. Hovězí pochází z mladých býků plemene čestr, vepřové je z plemene Duroc. Zvířata mají po celý život to nejlepší krmivo a je o ně skvěle postaráno. A výsledek? MASO!, které je fakt pecka. V nabídce jemně namleté burgery, hovězí svíčková, vysoký roštěnec, ořech nebo květová špička. Z vepřového pak panenka, vepřová krkovice nebo burgery.

www.rohlik.cz

Info ikona
Rohlik.cz

Dobré pití nesmí chybět

Legendario Elixir de Cuba – legendární kubánský rum, který vyniká svou bohatou a sladkou chutí. Zaujme vás svou jantarovou barvou a intenzivním aroma rozinek. 

www.bartidashop.cz 

Info ikona
Stock

Aby na vás alergie nemohla

Potahované tablety Zyrtec 10 mg se u dospělých a u dětí od 6 let věku používají ke zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy a zmírnění příznaků kopřivky.

Před použitím léčivého přípravku si pečlivě pročtete příbalovou informaci a o správném použití přípravku se poraďte s lékařem nebo lékárníkem. Zyrtec 10 mg potahované tablety (7 a 20 potahovaných tablet) je léčivý přípravek k perorálnímu užití. Obsahuje účinnou látku cetirizin-dihydrochlorid.

www.drmax.cz

Info ikona
MagnaPharm

Letní drinky zajistí zábavu

Gordon’s Sicilian Lemon je delikátní šťavnatá novinka ze světa prvotřídních ginů (0,7 l, 319 Kč). Snoubí v sobě dokonalou chuť jalovce a čerstvých sicilských citronů. 

www.bartidashop.cz 

Info ikona
Stock

Aby se nenudili ani ti nejmenší

Vítejte v novém Kitten Catfé, odkud si odnesete v kelímku roztomilou kočičku se 4 módními doplňky. Posbírejte 24 různých kočiček! 

www.bambule.cz

 

 

Info ikona
Kitten Cafe

Sladká tečka na závěr

Ta je přeci nepostradatelná! Džemy Darbo All Natural vycházejí ze staré rodinné receptury. Stejně jako tehdy používáme pouze vysoce kvalitní ovoce, které se jemně zahřívá a míchá, čímž si zachovává svou přirozenou chuť. Vysoký obsah ovoce také zajišťuje, že naše džemy poskytují nezapomenutelný chuťový zážitek. 

K výrobě džemů All Natural používáme ovoce, cukr, koncentrát citronové šťávy a želírující látku pektin. 

DARBO

Info ikona
Darbo