Přejít k hlavnímu obsahu

Nadělte dárek, který opravdu potěší: Vánoce plné krásy s vouchery od MEDICOM Clinic

Info ikona
Medicom

Knížky, oblečení, kosmetika, občas elektronika. Každý rok je to stejné. Letos ale můžete zabodovat a udělat radost něčím opravdu osobním! Věnujte svým blízkým to, po čem touží z hloubi svého srdce. Darujte jim znovunabytou krásu a sebevědomí v podobě voucheru na plastickou chirurgii či estetické ošetření na prestižní klinice MEDICOM Clinic.

Co komu nadělit?

Víte například, že vaše maminka nebo babička touží po plastické operaci víček? Není smysluplnějšího dárku. Vždyť zákrok jí kromě odpočatější tváře přinese i nesmírnou zdravotní úlevu. Až uvidíte výsledek operace a její spokojenou tvář, budete si jistá, že jste svým dárkem udělala opravdu dobrý skutek. Velmi oblíbený zákrok u žen zralého věku je ale i omlazení obličeje MyFaceLift, které zvedne povislé koutky úst, zpevní kontury a vyhladí i hluboké vrásky. 

Čistě pánská záležitost aneb nejlepší dárky pro muže

svetzeny.cz

Darujte si krásu pod stromeček

Kdy naposledy jste se sestrou rozebíraly její problémové partie, které se jí už tak dlouho nedaří zhubnout? Ukažte jí dárkem, že o liposukci už nemusí jen snít. Dejte jí pod stromečkem vědět, že existují i další zeštíhlující metody. Třeba neinvazivní a velmi šetrná kryolipolýza CoolTech, která jí tukové buňky zmrazí, aby se samy postupně vyplavily.

Něco pro pleť

A jak dlouho posloucháte nářky své kamarádky, že její pokožka už není tak hebká a pružná, co bývala? Obrovskou radost jí uděláte mezoterapií. Do hloubky hydratuje pleť a dopřeje jí koktejl výživných látek, jako jsou antioxidanty, vitamíny, minerály a velmi důležitá kyselina hyaluronová. Jistě ale ocení i omlazovací terapie – aplikaci botulotoxinu nebo výplně s kyselinou hyaluronovou.

Dárek pro muže, který nadchne

Chcete letos věnovat něco originálního i manželovi, tatínkovi nebo dědečkovi? Jistě budou rádi za poukaz na účinnou vlasovou mezoterapii. Možná i oni nenápadně pokukují po plastické operaci víček. Dnes už se čím dál více mužů obrací na plastické chirurgy. Ať už touží po mužnějším hrudníku, nebo štíhlejší postavě.

Výběr nechte na nich

Ukažte svým blízkým cestu, jak se ve svém těle cítit znovu skvěle. Vouchery můžete věnovat buď na konkrétní zákrok, anebo v libovolné hodnotě na zákrok podle vlastního přání obdarovaného.

K poukazu spoustu krásných dárků

Nezapomínejte o Vánocích ani na sebe. Vždyť kdy jindy se mají plnit naše přání než v tento sváteční čas. Ke každému poukazu získáte navíc spoustu nádherných dárků v hodnotě až 16 000 Kč. Užít si tak můžete luxusní kosmetiku KEORY, vouchery na další ošetření a lahodné čokoládové bonboniéry.

Objednejte si snadno a rychle

Poukaz si objednáte velmi jednoduše na webových stránkách MEDICOM Clinic. Posíláme ho přepravní službou, nebo si ho můžete vyzvednout osobně na recepci v Praze, Brně či Ústí nad Labem. Voucher platí jeden rok. Je to zkrátka dárek, kterým potěšíte po mnoha stránkách.