Přejít k hlavnímu obsahu

Ricky Martin letos oslaví 50. narozeniny. Jeho manžel je o 12 let mladší a vychovávají spolu celkem 4 děti

Info ikona
Ricky Martin

Je někdo, kdo nezná píšeň "Livin 'La Vida Loca", která se od roku 1999 stala hitem a poté klasickou písní na všech diskotékách a svatbách? Ricky Martin byl a je ikona, která začínala svou kariéru sexy zpeváka, po kterém šílela každá z nás. Jaká smůla, když těd žije Ricky se svým manželem a vychovávají dvojčata.

Ricky Marton nebyl jenom sexy symbolem okolo let 2000, jako umělec i osobost dosáhl mnoha milníků a stal se "prvním". Nejdůležitější milníky a úspěchy jeho života najdete v tomto článku.

  • Singl "Livin 'La Vida Loca" odstartoval éru latinské muziky, která začala hrát ve všech hitparádách po celém světě. Od vydání se prodala přes 8 milionů kopií a jedná se tak o jednu z nejprodávanějších písní všech dob. 
  • První anglické album "Ricky Martin" udělalo rovněž rekord a prodalo se přes 22 milionů kopií a stalo se jedním z nejprodávanějších alb všech dob.
  • Koncertoval ve více než 60 zemích po celém světě.
  • Má hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy.
  • Je nazývaný prvním mužem latino popu, zpívá především španělsky a směsí španělštiny a angličtiny zvané spanglish.
  • V roce 2018, jako uznání jeho zasvěcení ostrovu a lidem v Portoriku, jeho filantropické práce na odstranění obchodování s lidmi v Karibiku a jeho angažovanosti v oblasti umění, obdržel Ricky Martin prohlášení, které pojmenovalo 7. červen jako Ricky Martin Day
  • Martin také vlastní soukromý ostrov v Brazílii.
  • Martin je vegetarián.

Riskoval svou kariéru

Martin byl v platonickém vztahu s mexickou televizní moderátorkou Rebeccou de Albou více než 14 let. Dvojice mluvila o založení rodiny společně a Martin v jednu chvíli zvažoval, že jí to navrhne. V srpnu 2008 se Martin stal otcem dvojčat Matteo a Valentina, narozených náhradní těhotné matce. V prosinci 2000 rozhovoru s The Mirror, byl požádán, aby se vyjádřil k pověstem obklopujícím jeho sexualitu. Odpověděl: „Nemyslím si, že bych měl komukoli říkat, jestli jsem gay nebo ne, nebo s kým jsem spal nebo ne.“

29. března 2010,vyšel jako gay v příspěvku na svých oficiálních webových stránkách, kde uvedl: „Jsem hrdý na to, že mohu říci, že jsem šťastný homosexuální muž. Jsem velmi požehnán tím, kým jsem.“ Martin řekl, že „tyto roky v tichu a reflexi mě posílily a připomněly mi, že přijetí musí vycházet zevnitř a že tento druh pravdy mi dává sílu překonávat emoce, o kterých jsem ani nevěděl, že existují".

Jeho první vztah byl s ekononem, kterému veřejně poděkoval na udílení cen. Jeho vztah s Gonzálezem Abellou skončil v lednu 2014. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

V dubnu 2016 začal chodit s Jwanem Yosefem, syrsko-švédským malířem kurdského a arménského původu. Ti dva oznámili své zasnoubení 16. listopadu 2016 v Ellen DeGeneres Show. V lednu 2018 Martin oznámil, že se s Yosefem vzali. 31. prosince 2018 oznámili Martin a Yosef prostřednictvím Instagramu narození své dcery Lucía Martin-Yosef.

V roce 2019 Martin při přijímání ocenění během večeře za lidská práva ve Washingtonu oznámil, že on a jeho manžel očekávají druhé společné dítě, a 29. října 2019 Martin a Yosef oznámili prostřednictvím Instagramu narození svého syna Renna Martina- Yosef.

Po celou dobu byl zapsán v srdcíh mnoha žen a ve videoklipech nechyběly sexy tanečnice, romantické zápletky a žhavé scény. Když v roce 2010 vyšel jako první umělec latinského směru s tím, že je gay, překvapil celý svět a psalo se o něm na všech kontinentech země. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Zdroj: Wikkipedie.com, RickyMartin.com

Milan Peroutka vzdal hold zesnulému Belmondovi. "Bylo mi ctí," popsal krásné focení, kde se stylizoval do této ikony

svetzeny.cz