Přejít k hlavnímu obsahu

Princ Harry a William odhalují, proč byl princ Philip "srdcem rodiny": "Vždy stál za vším, co jsme udělali, opravdu."

Info ikona
Královská rodina

Prince Philip: The Royal Family Remembers. Tak se jmenuje nejnovější počin o královské rodině, který debutuje v Americe 16. prosince. Fanoušci mají šanci dostat se do bezprostřední blízkosti rodiny.

Intimní film s poctou, který představuje více než tucet členů královské rodiny vzdávajících hold princi Philipovi, má v Americe premiéru příští měsíc.

Od prince Williama a prince Harryho po děti Philipa a královny Alžběty – v čele s jejich nejstarším princem Charlesem –  členové královské rodiny sdílejí příběhy a postřehy z 99 let života vévody z Edinburghu v připomínce s názvem Prince Philip: Královská rodina vzpomíná. 

V exkluzivní nové upoutávce na dokument se Williamova a Harryho sestřenice, princezna Beatrice, připravuje mluvit o svém milovaném dědečkovi, zatímco William klábosí a směje se tomu, k čemu "jsem se přihlásil".

William, 39, říká, že jeho dědeček byl "srdcem rodiny" a "vždy stál za vším, co jsme udělali, opravdu."

Mezitím sedmatřicetiletý Harry hovoří o Philipově neuvěřitelném charakteru. Charlesova manželka Camilla, vévodkyně z Cornwallu, žasne nad Philipovým úžasným životem a říká: "Zeptala jsem se na jeho dětství. Bylo to naprosto strhující." 

Dokument byl poprvé odvysílán v září ve Spojeném království a také Charles (73) říká o svém otci: „Měli jsme štěstí, že jsme ho měli téměř 100 let.“

Původně šlo o dokument k výročí

Tento dokument, který byl původně koncipován k 100. narozeninám prince Philipa a představuje záběry z královniny soukromé filmové sbírky, obsahuje rozhovory, které byly dokončeny před i po jeho smrti. Podíváte se také do Buckinghamského paláce do pracovny, soukromé kanceláře a knihovny vévody z Edinburghu.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.